منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

پرداخت ۹۲ درصد قبوض گاز در استان قم بصورت غیر حضوری

DSC01606

مدیر عامل شرکت گاز استان قم گفت: در حال حاضر  بیش از ۹۲ درصد از مشترکان گاز در استان قم قبوض خود را بصورت غیر حضوری پرداخت می نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مهندس  غلامرضا فرجی با اعلام این مطلب اظهار داشت:

با توجه به گسترش  استفاده از تکنولوژی های  ارتباطی روز در بخش های مختلف دستگاههای اجرایی،  ارایه خدمات بانکداری متمرکز موجب تسهیل در پرداخت قبوض و جلوگیری از مراجعات مردم  به شعب بانکها  و  کاهش ترافیک و آلودگی هوا می گردد.

وی افزود: امروزه با گسترش وسایل ارتباط جمعی، دیگر بدون تلفن و اینترنت امور روزمره با سرعت  مناسب  پیش نمی رود.  در همین راستا  گاز استان قم  به منظور کاهش مراجعات مردم، ارایه خدمات بصورت غیر حضوری را  از حدود ۱۰ سال پیش آغاز نموده  و نسبت به فرهنگ سازی  آن   به روشهای مختلف اقدام نموده است.

وی با اشاره به اهمیت گسترش دولت الکترونیک بیان داشت:  تکریم ارباب رجوع  مهمترین هدف حرکت در مسیر  ارایه خدمات بصورت  الکترونیکی و غیر حضوری بوده   است که خوشبختانه رضایتمندی مشترکان را نیز  به همراه داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم   تصریح کرد: در حال حاضر  بیش از  ۹۲ درصد از مشترکان گاز در استان قم قبوض خود را بصورت غیر حضوری پرداخت می نمایند که  سالیانه صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها را  به همراه دارد.

مهندس فرجی خاطر نشان کرد: مشترکان گاز استان می توانند قبوض خود را از طریق  یکی از روش های الکترونیکی از جمله، دستگاه های خود پرداز، تلفنبانک، همراه بانک، پایانه های فروشگاهی (POS) و اینترنت،  پرداخت نمایند.

وی یکی از مهم ترین مزایای پرداخت غیرحضوری قبوض را جلوگیری از اتلاف وقت مشترکین و کاهش تردد درون شهری دانست و گفت: با این  روش   وجه قبوض پرداخت شده  توسط مشترکان در کمترین زمان ممکن به حساب  شرکت گاز واریز می شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان  قم در بخش دیگری از سخنان خود  اظهار داشت: در  سال  گذشته حدود ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار فقره قبض گاز در سطح استان صادر گردیده است.  ۴۱٫۷۵ درصد این قبوض از طریق دستگاههای POS فروشگاهی،  ۱۹٫۶۴ درصد دستگاههای ATM خود پرداز، ۸٫۸ درصد تلفنبانک، ۴٫۶۹ درصد  اینترنت بانک، ۳٫۸۵ درصد از طریق  USSD  یا پیامک و ۱۳٫۲۷ درصد از طریق اینترانت بانکها پرداخت شده است.
مهندس فرجی در ادامه ایجاد زیرساخت ها و امکانات، جهت پرداخت غیرحضوری قبوض توسط مشترکان در نقاط مختلف استان را مناسب دانست وافزود: لازم میدانم در ارتباط با همکاری بسیار خوب و گسترده شهروندان محترم در این‌ زمینه‌ تقدیر و تشکر نمایم.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب