منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم

IMG_9448

با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، این تفاهم نامه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری  در قالب بند ۸ سیاست های کلی  اقتصاد مقاومتی  با موضوع اصلاح الگوی مصرف  و هدفمندسازی یارانه ها  و به منظور فراهم سازی ارتباط و گسترش همکاری ها در زمینه آموزش های پایه ،پیشرفته و کاربردی  با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی از طریق  اجرای دوره های  آموزشی برای شاغلین  و کار جویان  بین مهندس فرجی به نمایندگی از شرکت گاز استان قم و دکتر عطارنیا به  نمایندگی از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم به امضا رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در این مراسم گفت : توسعه مفاهیم بهینه سازی و مدیریت انرژی در سطح ملی،  کمک به گسترش طرح هدفمند سازی یارانه ها  از طریق بهینه سازی مصرف انرژی ، بسترسازی  برای ایجاد  اشتغال در کشور  با آموزش های مهارتی  در زمینه بهینه سازی مصرف  انرژی، برنامه ریزی  و اجرای کارگاههای آموزشی  جهت تسریع در انتقال و توسعه کمی و کیفی  دانش جدید  در بحث مدیریت انرژی، افزایش مهارت نیروی کار در بخش های  مختلف مرتبط  با بهینه سازی  و مدیریت انرژی ازجمله اهداف   این تفاهم نامه می باشد.

مهندس غلامرضا فرجی افزود : همکاری و تعامل در تدوین استانداردهای آموزشی ،آموزش مربیان در حرفه های جدید مورد  تفاهم ،برگزاری کارگاهای آموزشی مورد نیاز کارجویان و شاغلین اصناف،صنایع و روستاییان ، اجرای طرح های آموزشی مشترک  از جمله اقداماتی  است که این دو دستگاه باید در راستای این تفاهم نامه عملیاتی  نمایند.

 

 

۰۵ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب