منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

رعایت الگوی مصرف مانع از افت فشار گاز در فصل سرما می شود

DSC02827

مدیر عامل شرکت گاز استان قم  گفت :  با توجه به در پیش بودن فصل سرما رعایت الگوی مصرف، مانع از افت فشار گاز در سطح استان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس غلامرضا فرجی با  اشاره  به پیش بینی اعلام شده  در خصوص وقوع پدیده ال نینو در کشور و زمستان سرد و پر بارش در سال جاری  اظهار داشت :با هدف ارائه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و همچنین نظارت و هدایت و کنترل بموقع واحدهای عملیاتی در برخورد با حوادث غیر مترقبه احتمالی در روزهای سرد زمستان، پایگاه کشیک این شرکت بصورت شبانه روزی دایر و آماده خدمات رسانی می باشد.

وی افزود : مشارکت شهروندان و مشترکان محترم در مصرف بهینه ورعایت نکات ایمنی گاز منجر به پایداری و استمرار جریان گاز و جلوگیری از افت فشار خواهد شد .

مهندس فرجی، با تأکید بررعایت الگوی مصرف توسط مشترکان از آنان خواست با مصرف بهینه در راستای اقتصاد مقاومتی و همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری از این ثروت خدادادی به درستی مصرف و حفاظت نموده و مانع از قطع جریان گاز کارخانجات و واحدهای تولیدی در کشور  بویژه استان قم شوند .

وی تصریح نمود :  فعالیت کشیک شبانه روزی از پانزدهم آبان ماه آغاز  وتا  پانزدهم فروردین سال  بعد ادامه دارد .

مدیر عامل شرکت خاطرنشان کرد :با شروع فصل زمستان اکیپ های امدادی این شرکت افزایش  یافته است و کلیه پرسنل خدوم و همچنین بسیجیان سر افراز  با آمادگی کامل در شرایط ویژه و بحرانی، این شرکت را یاری خواهند نمود.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب