منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

رعایت الگوی مصرف مانع از افت فشار گاز در فصل سرما می شود

DSC02827

مدیر عامل شرکت گاز استان قم  گفت :  با توجه به در پیش بودن فصل سرما رعایت الگوی مصرف، مانع از افت فشار گاز در سطح استان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس غلامرضا فرجی با  اشاره  به پیش بینی اعلام شده  در خصوص وقوع پدیده ال نینو در کشور و زمستان سرد و پر بارش در سال جاری  اظهار داشت :با هدف ارائه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و همچنین نظارت و هدایت و کنترل بموقع واحدهای عملیاتی در برخورد با حوادث غیر مترقبه احتمالی در روزهای سرد زمستان، پایگاه کشیک این شرکت بصورت شبانه روزی دایر و آماده خدمات رسانی می باشد.

وی افزود : مشارکت شهروندان و مشترکان محترم در مصرف بهینه ورعایت نکات ایمنی گاز منجر به پایداری و استمرار جریان گاز و جلوگیری از افت فشار خواهد شد .

مهندس فرجی، با تأکید بررعایت الگوی مصرف توسط مشترکان از آنان خواست با مصرف بهینه در راستای اقتصاد مقاومتی و همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری از این ثروت خدادادی به درستی مصرف و حفاظت نموده و مانع از قطع جریان گاز کارخانجات و واحدهای تولیدی در کشور  بویژه استان قم شوند .

وی تصریح نمود :  فعالیت کشیک شبانه روزی از پانزدهم آبان ماه آغاز  وتا  پانزدهم فروردین سال  بعد ادامه دارد .

مدیر عامل شرکت خاطرنشان کرد :با شروع فصل زمستان اکیپ های امدادی این شرکت افزایش  یافته است و کلیه پرسنل خدوم و همچنین بسیجیان سر افراز  با آمادگی کامل در شرایط ویژه و بحرانی، این شرکت را یاری خواهند نمود.

۰۳ فروردین ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید