منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

کسب رتبه نخست شرکت گاز استان قم در بخش پدافند غیرعامل ومدیریت بحران

DSC02814

همزمان با هفته  پدافند غیر عامل در ارزیابی صورت گرفته  توسط شرکت ملی گاز ایران ، شرکت گاز استان قم موفق به کسب رتبه نخست در بین کلیه شرکت های استانی در بخش پدافند غیر عامل  و مدیریت بحران  شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم،  مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت با اعلام این خبر اظهارداشت : اهم فعالیت واحد ایمنی ،بهداشت،محیط زیست و پدافندغیر عامل،  شامل مسایل مربوط به  ایمنی گاز  در بخش خانگی، صنعت  ،مسایل بهداشتی و زیست محیطی آن وهمچنین در بخش پدافند غیرعامل ومدیریت بحران  بوده که  با رویکرد  حفظ سلامت کارکنان و مشترکان  و تاسیسات و مدیریت آن در شرایط بحران و اضطرار  است.

مهندس فرجی افزود: عمده فعالیت  این واحد در شش ماهه نخست امسال  در بخش بهداشت  شامل  اندازه گیری عوامل  زیان آور  محیط کار  شامل عوامل  فیزیکی ، شیمیایی ، ارگونومی ، بیماری های شغلی ،معاینات شغلی  و…… وهمچنین در بخش  محیط زیست  شامل  کنترل و ممیزی  آلاینده  های زیست محیطی ،  اخذ لوح خدمات سبز ، مدیریت  پسماند و پساب های  بهداشتی و غیره  ونیز در بخش ایمنی و آتش نشانی  شامل  ارزیابی و پایش و کنترل شاخص های حوادث پرسنلی ، شبه حوادث و ممیزی تاسیسات ، پی­گیری جلسات  HSE  کمیته  ایمنی و آتش نشانی و ارزیابی کلیه پیمانکاران بوده است و در  بخش صنعت هم از دیدگاه، آموزش و فرهنگ سازی پدافند  غیر عامل،  اقدام به برگزاری مانورپدافند غیر عامل  و مدیریت بحران درسطح استان نموده است.

وی ادامه داد : در بخش پدافند  غیر عامل و  مدیریت بحران،  شناسایی وضعیت اضطراری و  تهدیدات و نقاط آسیب پذیری صنعت  بر اساس دستور العمل ها و فرایند های تعیین شده موجودو تعامل بسیار تنگاتنگ و سازنده با ستاد پدافند غیر عامل و  مدیریت بحران  در سطح شرکت ملی گاز و استان قم می باشد.

 

 

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب