منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

آمادگی تیم های امدادی شرکت گاز استان قم جهت خدمات رسانی به مشترکان

DSC00686

همزمان با اولین بارش برف پاییزی در استان قم مدیرعامل این شرکت از  مرکز پیام بازدید واز آمادگی  کامل تیم های امدادی جهت خدمات رسانی به مشترکان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی گاز استان قم ، مهندس فرجی مدیرعامل شرکت، در این بازدید طی سخنانی با تقدیر از زحمات شبانه روزی  پرسنل امداد و مرکز پیام گفت: باتوجه به پیش بینی رخ داد ال نینو در کشور و به تبع آن بارندگی در استان قم ، انتظار می رود زمستان سردی را امسال پیش رو داشته باشیم چنانکه دو موج سرد تاکنون حادث شده است ولذا وظیفه قانونی ، شرعی و انسانی همکاران ایجاب می نماید با تجهیز امکانات و آمادگی بیشتری نسبت به سالهای گذشته پاسخگوی تماس مشترکان بوده و سرویس دهی مطلوب و در حداقل زمان را به آنها  داشته باشند.

مهندس فرجی تاکید کرد : واحد امداد این شرکت  می بایست  به منظور خدمات رسانی به مشترکان  در شرایط سرما و یخبندان تمهیدات لازم جهت تجهیز خودروهای امدادی به زنجیر چرخ ودیگر امکانات را اتخاذ نماید.ایشان همچنین در خصوص افزایش تعداد اپراتور های پاسخگو  واکیپ های امدادرسان به منظور  خدمات رسانی بموقع وبا کمترین زمان ممکن وجلب رضایت مشترکان دستورات لازم راصادر نمود.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در پایان  به مصرف کنندگان گاز توصیه کرد: ضمن اعمال مدیریت در مصرف گاز و رعایت اصول ایمنی در راستای کاهش حوادث احتمالی و جلو گیری از افت فشار گاز،  در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از افت فشار، قطعی گاز وغیره در اسرع وقت با  مرکز پیام این شرکت  به شماره تلفن ۱۹۴  تماس حاصل نموده تا همکاران ما در اولین فرصت نسبت به رفع مشکل اقدامات لازم را بعمل آورند. گفتنی است مهندس فرجی دراین بازدید به دقت درجریان نحوه پاسخگویی به تماسهای شهروندان و نحوه خدمات رسانی  مرکز پیام  به مشترکان در شرایط ویژه قرار گرفت.

 

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب