منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

بزودی چهار روستا در بخش سلفچگان استان قم به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد

DSC00544مدیرعامل شرکت گاز استان قم به همراه برخی مدیران و مسئولان این شرکت در سفری یک روزه از پروژه های گازرسانی به بخش سلفچگان بازدید و از نزدیک به بررسی چگونگی اجرای و پیشرفت این طرحها پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس غلامرضا فرجی دراین بازدید درنشست مشترک با پیمانکاران آخرین وضعیت پروژه ها را بررسی و دستوراتی جهت تسریح در این پروژه هاصادر کرد.
مدیرعامل شرکت ، درحاشیه این بازدید طی سخنانی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر افزایش ظرفیتها ی خدمت رسانی به مردم بویژه در مناطق محروم و روستاها اظهارداشت : حضور مسئولان در بخش ها و روستاهای مختلف در آشنایی با مشکلات مردم و تلاش برای رفع آنها موثر است.
مهندس غلامرضا فرجی اجرای سریعتر پروژه ها و طرحهای گازرسانی به بخش ها را با توجه به شروع فصل سرما در کاهش مشکلات و پیشگیری از مهاجرت روستاییان به شهرهاوهمچنین در افزایش رضایتمندی و رفاه و آسایش مردم موثر دانست و افزود: خدمت رسانی و تلاش برای رفع مشکلات، توسعه و نگهداری شبکه گاز طبیعی باید همواره در اولویت برنامه های این شرکت باشد.
وی، با اشاره به اقدامات مثبت انجام شده در زمینه توسعه شبکه گازرسانی در سالهای اخیر گفت: با تلاش دولت یازدهم عرصه خدمت رسانی و گسترش امکانات رشد قابل ملاحظه ای یافته و تعداد مشترکان گاز طبیعی نیز با برنامه ریزی های انجام شده افزایش داشته است.
مهندس فرجی در جلسه مشترک با مسئولان و پیمانکاران این شرکت ضمن بررسی پیشرفت طرحهای گازرسانی بر ضرورت رفع مشکلات و تکمیل طرحها طبق برنامه زمان بندی تعیین شده تاکید کرد. وی در ادامه به تشریح جزئیات این پروژه ها پرداخت و گفت : در حال حاضر پروژه های گازرسانی به ۴روستای گلستانه ، فریدون آباد ، حسن آباد، نصرتیه با پیشرفت بیش از ۸۰درصد و۲ روستای چله گنبد و علی آباد با پیشرفت ۳۰درصد و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال در حال اجرا است و تمام تلاش این شرکت بر این است که گازرسانی به ۴ روستای این بخش که پیشرفت بالایی دارد، تا دهه فجر به بهره برداری برسد.

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید