منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بزودی چهار روستا در بخش سلفچگان استان قم به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد

DSC00544مدیرعامل شرکت گاز استان قم به همراه برخی مدیران و مسئولان این شرکت در سفری یک روزه از پروژه های گازرسانی به بخش سلفچگان بازدید و از نزدیک به بررسی چگونگی اجرای و پیشرفت این طرحها پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس غلامرضا فرجی دراین بازدید درنشست مشترک با پیمانکاران آخرین وضعیت پروژه ها را بررسی و دستوراتی جهت تسریح در این پروژه هاصادر کرد.
مدیرعامل شرکت ، درحاشیه این بازدید طی سخنانی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر افزایش ظرفیتها ی خدمت رسانی به مردم بویژه در مناطق محروم و روستاها اظهارداشت : حضور مسئولان در بخش ها و روستاهای مختلف در آشنایی با مشکلات مردم و تلاش برای رفع آنها موثر است.
مهندس غلامرضا فرجی اجرای سریعتر پروژه ها و طرحهای گازرسانی به بخش ها را با توجه به شروع فصل سرما در کاهش مشکلات و پیشگیری از مهاجرت روستاییان به شهرهاوهمچنین در افزایش رضایتمندی و رفاه و آسایش مردم موثر دانست و افزود: خدمت رسانی و تلاش برای رفع مشکلات، توسعه و نگهداری شبکه گاز طبیعی باید همواره در اولویت برنامه های این شرکت باشد.
وی، با اشاره به اقدامات مثبت انجام شده در زمینه توسعه شبکه گازرسانی در سالهای اخیر گفت: با تلاش دولت یازدهم عرصه خدمت رسانی و گسترش امکانات رشد قابل ملاحظه ای یافته و تعداد مشترکان گاز طبیعی نیز با برنامه ریزی های انجام شده افزایش داشته است.
مهندس فرجی در جلسه مشترک با مسئولان و پیمانکاران این شرکت ضمن بررسی پیشرفت طرحهای گازرسانی بر ضرورت رفع مشکلات و تکمیل طرحها طبق برنامه زمان بندی تعیین شده تاکید کرد. وی در ادامه به تشریح جزئیات این پروژه ها پرداخت و گفت : در حال حاضر پروژه های گازرسانی به ۴روستای گلستانه ، فریدون آباد ، حسن آباد، نصرتیه با پیشرفت بیش از ۸۰درصد و۲ روستای چله گنبد و علی آباد با پیشرفت ۳۰درصد و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال در حال اجرا است و تمام تلاش این شرکت بر این است که گازرسانی به ۴ روستای این بخش که پیشرفت بالایی دارد، تا دهه فجر به بهره برداری برسد.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب