منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تعداد ۷۳۲ واحد صنعتی در استان قم گازرسانی خواهد شد

faraji15

گازرسانی به ۷۳۲ واحد صنعتی عمده تا پایان سال ۹۶ انجام میگردد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت با اشاره به اینکه در راستای گازرسانی به صنایع در استان در حال حاضر بیش از ۲۷۰۰ واحد صنعتی از نعمت گاز بهره مند هستند ، اظهار داشت تعداد ۷۳۲ واحد صنعتی هم تا پایان سال ۹۶ با برنامه ریزی های صورت گرفته گازرسانی میشوند .

وی با بیان اینکه حدود ۸۰% از صنایع استان قم تا به امروز گازرسانی شده اند گفت : برخی از شهرک های صنعتی بعلت توسعه با محدویت مصرف مواجه هستند که نیاز به افزایش ظرفیت شبکه های توزیع و ایستگاه های تقلیل فشار دارند ، از جمله در شهرک های صنعتی شکوهیه، محمود آباد ، سلفچگان و منطقه ویژه سلفچگان میباشد که اقدامات اولیه برای اینکار صورت گرفته و مراحل اجرای کار در دست اقدام است .

مهندس فرجی هزینه های گازرسانی به این صنایع را حدود ۱۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود : امیدواریم که بتوانیم هزینه های مورد نظر در گازرسانی به صنایع باقی مانده را از طریق بند ((ق)) تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۳ ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید ( مصوب اردیبهشت سال ۹۴ ) تأمین کنیم .

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب