منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری دوره آموزشی (اصول و مفاهیم پدافند غیر عامل) در شرکت گاز استان قم

s-amuzesh

دوره آموزشی اصول و مفاهیم پدافند غیر عامل با حضور مدیران ، روسای واحدهای ستادی و جمعی ازکارکنان در ساختمان جدیدالاحداث آموزشی این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت، به مجموعه اقدامات غیر مسلحانه (که موجب افزایش بازدارندگی ، کاهش آسیب پذیری ، تداوم فعالیت های ضروری ، ارتقأ پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن) پدافند غیر عامل اطلاق می شود و شامل کلیه اقداماتی است که در راستای حفط امنیت ، ایمنی و پایداری تجهیزات و شبکه ها ی گازرسانی و…. اتخاذمی گردد .
وی در ادامه: هدف از برگزاری این دوره آموزشی را درجهت ارتقاء سطح آگاهی و دانش کارکنان بر شمرد و افزود ، رعایت اجرای دستور العمل پدافند غیر عامل در مطالعات ، طراحی ها ، اجرای طرحها و کلیه پروژه های عمرانی، حائز اهمیت بوده و ضروری است . واز صرف هزینه های احتمالی آینده جلوگیری خواهد کرد.
شایان ذکر است ، مدیریت عامل شرکت به همراه مهندس متقیان مدیرکل پدافند غیر عامل استان ، ضمن بازدید از نحوه برگزاری دوره مذکور، برای ساعتی در جمع کارکنان حضور یافته و به مطالب عنوان شده توسط استاد مربوطه در ارتباط با پدافند غیرعامل ، گوش فرا داده و مورد استقبال ایشان قرار گرفت .

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب