منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

آغاز و بهره برداری از ۸۳ پروژه گازرسانی همزمان با دهه مبارک فجردر استان قم

همزمان با ایام ا…. دهه مبارک فجر

آغاز و بهره برداری از ۸۳ پروژه گازرسانی همزمان با دهه مبارک فجردر استان قم

faraji2

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ، ضمن گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام ا…. دهه فجر انقلاب اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (رحمته الله علیه ) اظهار داشت، در راستای ادامه خدمات رسانی و تأمین انرژی مردم شریف استان بویژه روستائیان گرانقدر و کاهش مصرف سوختهای مایع، همزمان با ایام ا… دهه مبارک فجر ، دو روستا در بخش دستجرد و چهار روستا در بخش سلفچگان و ۷۵ واحد صنعتی و پرورش طیوردر سطح استان با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرارمی گیرند.

مهندس فرجی، با بیان اینکه، همچنین عملیات اجرای گاز رسانی به ۲ روستای دیگر نیز در بخش کهک با اعتبار اولیه ۵۰ میلیارد ریال، آغاز میشود، تصریح نمود:با توجه به کوهستانی بودن مسیر ۲ روستای وشنوه و اول در بخش کهک، زمان اجرای پروژه گازرسانی ۷۲۰ روز پیش بینی شده است .

وی در ادامه افزود: در حال حاضر عملیات گازرسانی به ۲روستای دیگربا اعتبار ۱۵ میلیارد در بخش سلفچگان با پیشرفت ۴۵درصدی دردست اجراء است و در ۶ ماهه اول سال ۹۵ به بهره برداری خواهند رسید .

 

 

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب