منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) شرکت گاز استان قم

شرکت گاز استان قم موفق به تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) ، شامل استانداردهای ISO9001 , 2008 2004 ، ISO1400 و ۲۰۰۷ ، OHSAS   ۱۸۰۰۱ و HSEMS       وزارت نفت گردید . ،

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت با اشاره به فرآیند ممیزی مراقبتی سال اول این سیستم، خاطر نشان کرد کلیه سوابق مربوط به مستندات سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) توسط تیم ممیزی شرکت گواهی دهنده (IMG) بررسی و شواهد انطباق با بندهای استاندارد مربوطه ثبت ومورد تأیید قرار گرفت .

وی با بیان اینکه این شرکت از سال ۱۳۸۱ اهتمام ویژه به استقرار این استانداردها نمود و تاکنون چندین دوره متوالی موفق به تمدید این گواهینامه گردیده است ، افزود:این موفقیت کسب شده مرهون تلاش های کلیه مدیران ،روسای واحدهای مختلف وهمچنین پرسنل خدوم شرکت بوده واستقراراستاندارد های ذکر شده در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای اقتصاد مقاومتی و سیاستهای کلان وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران می باشد .

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب