منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۷ روستا در استان قم

DSC01045پروژه گازرسانی به ۷ روستا در بخشهای مختلف استان با حضور استاندار ، مدیر عامل شرکت ، فرماندار، جمعی از مقامات استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت در آیین افتتاح گاز رسانی به این ۷ روستا، به ارائه گزارشی از وضعیت گاز رسانی در سطح استان پرداخت و اظهار داشت ،گازرسانی به چهار روستا از این هفت روستا در بخش سلفچگان که هم اکنون شاهد افتتاح آن هستیم با تلاش همکاران محترم و مجری طرح یک ماه زودتر از مدت زمان تعیین شده ، تکمیل و به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شدند .

وی ، هرینه اجرائی گازرسانی به این ۷ روستارا مبلغی بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال با ۳۶ کیلومتر خط تغذیه و شبکه گذاری عنوان کرد و افزود: تعداد ۳۰۰ خانوار در این روستاها از نعمت گاز بهرمند گردیدند.

مهندس فرجی در ادامه گفت ، اکثریت روستاهای مناطق سرد سیر ، سالها ست که از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و بحمداله پیمانکارپروژ گازرسانی به دو روستا ی وشنوه و اول در بخش کهک نیز انتخاب شده ودر حال تجهیز کارگاه است . هزینه اجرائی این پروژه ۵۵میلیارد ریال است و انشاء ا…. عملیات اجرائی در نیمه دوم فروردین سال ۹۵ آغاز خواهد گردید.

استاندارقم هم در ادامه این مراسم ، ضمن ابراز خرسندی بهره برداری از این پر وژه ها و تشکر از تلاشهای صورت گرفته توسط شرکت گاز ، اظهار داشت : سیاست و اولویت برنامه مسئولان استان خدمات رسانی مطلوب به روستائیان زحمتکش و تامین رفاه و آسایش برای آنان است تا به این وسیله ، از مهاجرت های بی رویه به شهرها و تخریب تدریجی روستا ، جلو گیری گردد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب