منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با کارکنان

DSC01093مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره در فضای صمیمی در سالن اجتماعات شرکت با کلیه کارکنان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ، ضمن تبریک سال نو ، از خدمات ارائه شده به شهروندان و روستائیان استان در سال ۹۴ توسط همکاران تشکر نمود وبه تشریح فعالیتهای انجام شده در سال گذشته و برنامه های آتی در سال ۹۵ پرداخت.

وی با بیان اینکه افتخار بزرگ شیعیان تبعیت از قرآن و اهل بیت بوده ، و بنابه فرمایش مقام معظم رهبری سال ۹۵ سال فاطمی است و به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل نام گذاری شده ، فعالیتهای شرکت بایستی بر این اساس برنامه ریزی گردد .

مهندس فرجی یکی از پایه های اقتصاد مقاومتی را رونق تولید عنوان کرد وافزود تولید ، اشتغال ایجاد می کند و پایه اصلی تولید تأمین انرژی است ، پس توسعه گازرسانی در روستاها و شهرک های صنعتی، امکان احداث کارگاه و کارخانه را فراهم نموده و باعث تولید بیشترواشتغال زائی خواهد شد .

وی در ادامه افزود : گاز طبیعی پیش ران توسعه صنعت است ، و این شرکت ۸۰ درصد انرژی مردم استان را تأمین میکند و به عبارتی، توسعه و رشد اقتصادی کشور وابسته به گاز میباشد که علاوه بر آن ، آسایش و رفاه عمومی را به همراه دارد .

مهندس فرجی با بیان اینکه ضریب نفوذ گاز در استان ۹۸درصد است اظهار داشت، با همت و تلاش شما همکاران ، تا کنون ۱۱۲روستا گاز دار شده اند ویکی از مطالبات بحق مردم و مسئولان استان از شرکت گاز ، گازرسانی به روستاهای باقی مانده در بخش قاهان و سایر بخشهاست ، که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده با تلاش جمعی شما عزیزان سخت کوش ، روستاهای فاقد گاز تا پایان سال ۹۶ گازرسانی وبه شبکه سراسری گاز متصل شوند . انشا ء ا… .

۲۶ دی ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید