منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با کارکنان

DSC01093مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره در فضای صمیمی در سالن اجتماعات شرکت با کلیه کارکنان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ، ضمن تبریک سال نو ، از خدمات ارائه شده به شهروندان و روستائیان استان در سال ۹۴ توسط همکاران تشکر نمود وبه تشریح فعالیتهای انجام شده در سال گذشته و برنامه های آتی در سال ۹۵ پرداخت.

وی با بیان اینکه افتخار بزرگ شیعیان تبعیت از قرآن و اهل بیت بوده ، و بنابه فرمایش مقام معظم رهبری سال ۹۵ سال فاطمی است و به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل نام گذاری شده ، فعالیتهای شرکت بایستی بر این اساس برنامه ریزی گردد .

مهندس فرجی یکی از پایه های اقتصاد مقاومتی را رونق تولید عنوان کرد وافزود تولید ، اشتغال ایجاد می کند و پایه اصلی تولید تأمین انرژی است ، پس توسعه گازرسانی در روستاها و شهرک های صنعتی، امکان احداث کارگاه و کارخانه را فراهم نموده و باعث تولید بیشترواشتغال زائی خواهد شد .

وی در ادامه افزود : گاز طبیعی پیش ران توسعه صنعت است ، و این شرکت ۸۰ درصد انرژی مردم استان را تأمین میکند و به عبارتی، توسعه و رشد اقتصادی کشور وابسته به گاز میباشد که علاوه بر آن ، آسایش و رفاه عمومی را به همراه دارد .

مهندس فرجی با بیان اینکه ضریب نفوذ گاز در استان ۹۸درصد است اظهار داشت، با همت و تلاش شما همکاران ، تا کنون ۱۱۲روستا گاز دار شده اند ویکی از مطالبات بحق مردم و مسئولان استان از شرکت گاز ، گازرسانی به روستاهای باقی مانده در بخش قاهان و سایر بخشهاست ، که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده با تلاش جمعی شما عزیزان سخت کوش ، روستاهای فاقد گاز تا پایان سال ۹۶ گازرسانی وبه شبکه سراسری گاز متصل شوند . انشا ء ا… .

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب