منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

افزایش ۲۸ درصدی اجرای شبکه گذاری در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ در استان قم

10

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت دراولین جلسه بررسی پروژه های گازرسانی در دست اجرا، اظهار داشت : با تلاش همکاران وانتخاب پیمانکاران با تجربه، در سال ۹۴ بالغ بر۱۶۰ کیلومتر شبکه گذاری فولادی و پلی اتلین در سطح استان اجراء شده که نسبت به سال ۹۳ بیش از ۲۸ در صد افزایش را نشان میدهد .

وی با بیان اینکه در بخش های مختلف خانگی ، تجاری و صنعتی در سال ۹۴ بیش از ۲۰۵۰ انشعاب نصب گردیده، افزود : در راستای عینیت بخشی به منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با شعارسال به عنوان ((اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل )) این شرکت با حضور فعال و مشارکت در جلسات ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان ، ضمن هماهنگی جهت تدوین برنامه های عملیاتی اقتصاد مقاومتی دستگاههای اجرائی استان در چهار چوب مصوبات ابلاغی شورای اقتصاد، مصمم به تسریع و تکمیل اجرای پروژه های گازرسانی دربخش های مختلف، بویژه تأمین انرژی متقاضیان دربخش صنعت می باشد که افزایش تولیدات داخلی ، اشتغال زائی و کاهش وابستگی درواردات اقلام مورد نیازکشوررا به همراه خواهد داشت.

۲۶ دی ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید