منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

افزایش ۲۸ درصدی اجرای شبکه گذاری در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ در استان قم

10

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت دراولین جلسه بررسی پروژه های گازرسانی در دست اجرا، اظهار داشت : با تلاش همکاران وانتخاب پیمانکاران با تجربه، در سال ۹۴ بالغ بر۱۶۰ کیلومتر شبکه گذاری فولادی و پلی اتلین در سطح استان اجراء شده که نسبت به سال ۹۳ بیش از ۲۸ در صد افزایش را نشان میدهد .

وی با بیان اینکه در بخش های مختلف خانگی ، تجاری و صنعتی در سال ۹۴ بیش از ۲۰۵۰ انشعاب نصب گردیده، افزود : در راستای عینیت بخشی به منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با شعارسال به عنوان ((اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل )) این شرکت با حضور فعال و مشارکت در جلسات ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان ، ضمن هماهنگی جهت تدوین برنامه های عملیاتی اقتصاد مقاومتی دستگاههای اجرائی استان در چهار چوب مصوبات ابلاغی شورای اقتصاد، مصمم به تسریع و تکمیل اجرای پروژه های گازرسانی دربخش های مختلف، بویژه تأمین انرژی متقاضیان دربخش صنعت می باشد که افزایش تولیدات داخلی ، اشتغال زائی و کاهش وابستگی درواردات اقلام مورد نیازکشوررا به همراه خواهد داشت.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب