منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

مصرف دو میلیارد و سیصد و هفتاد میلیون متر مکعب گازدر استان قم

مهندس فرجی مدیر عامل

در سال ۹۴ بیش از دو میلیارد و سیصدو هفتاد و هشت میلیون متر مکعب گاز در بخشهای مختلف در سطح استان مصرف شده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت حجم گازمصرفی طی سال ۹۴ در بخشهای مختلف (خانگی ، تجاری ، صنعتی و نیروگاه ) در سطح استان بیش از ۰۰۰/۳۷۸/۲ متر مکعب بوده که در مقایسه با سال ۹۳ حدود یک درصد کاهش را نشان میدهد .

مهندس فرجی با اشاره به مصرف بیش از ۶۹۲ میلیون مترمکعب در بخش خانگی گفت : به رغم افزایش ۱۶۵۰۰ مشترک به آمار مشترکین و مصرف کنندگان گاز دراستان ،افزون بر ۴ در صد، کاهش مصرف را در این بخش داشته ایم که باهمکاری ارزشمند و اعمال مدیریت مشترکان در نحوه استفاده از این نعمت الهی ، منجر به کاهش مصرف گردید.

وی در ادامه ، بخشی از این حجم گاز مصرفی را مربوط به نیروگاه تولید برق و سیکل ترکیبی قم ، به میزان ۹۰۴ میلیون متر مکعب در سال ۹۴عنوان کرد و افزود: مصرف گاز نیروگاه در مقایسه با سال ۹۳ حدود ۵/۷ درصد کاهش داشته ، که این امربدلیل محدودیتهای اعمال شده در برخی از روزهای سرد سال بوده است .

مهندس فرجی با بیان اینکه میزان مصرف گاز توسط ۳۷ جایگاه سوخت C.N.G در سطح استان حدود ۱۶۸ میلیون متر مکعب بوده تصریح نمود ، واحد های صنعتی و مشترکین عمده هم بیش از ۳۶۰ میلیون متر مکعب گاز در سال ۹۴ مصرف نموده اند که نسبت به سال ۹۳حدود ۵ درصد کاهش را نشان میدهد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید