منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مصرف دو میلیارد و سیصد و هفتاد میلیون متر مکعب گازدر استان قم

مهندس فرجی مدیر عامل

در سال ۹۴ بیش از دو میلیارد و سیصدو هفتاد و هشت میلیون متر مکعب گاز در بخشهای مختلف در سطح استان مصرف شده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت حجم گازمصرفی طی سال ۹۴ در بخشهای مختلف (خانگی ، تجاری ، صنعتی و نیروگاه ) در سطح استان بیش از ۰۰۰/۳۷۸/۲ متر مکعب بوده که در مقایسه با سال ۹۳ حدود یک درصد کاهش را نشان میدهد .

مهندس فرجی با اشاره به مصرف بیش از ۶۹۲ میلیون مترمکعب در بخش خانگی گفت : به رغم افزایش ۱۶۵۰۰ مشترک به آمار مشترکین و مصرف کنندگان گاز دراستان ،افزون بر ۴ در صد، کاهش مصرف را در این بخش داشته ایم که باهمکاری ارزشمند و اعمال مدیریت مشترکان در نحوه استفاده از این نعمت الهی ، منجر به کاهش مصرف گردید.

وی در ادامه ، بخشی از این حجم گاز مصرفی را مربوط به نیروگاه تولید برق و سیکل ترکیبی قم ، به میزان ۹۰۴ میلیون متر مکعب در سال ۹۴عنوان کرد و افزود: مصرف گاز نیروگاه در مقایسه با سال ۹۳ حدود ۵/۷ درصد کاهش داشته ، که این امربدلیل محدودیتهای اعمال شده در برخی از روزهای سرد سال بوده است .

مهندس فرجی با بیان اینکه میزان مصرف گاز توسط ۳۷ جایگاه سوخت C.N.G در سطح استان حدود ۱۶۸ میلیون متر مکعب بوده تصریح نمود ، واحد های صنعتی و مشترکین عمده هم بیش از ۳۶۰ میلیون متر مکعب گاز در سال ۹۴ مصرف نموده اند که نسبت به سال ۹۳حدود ۵ درصد کاهش را نشان میدهد.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب