منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

سومین وچهارمین جلسه بررسی فرآیند جذب بودجه و پروژه ها

DSC0121811

سومین وچهارمین جلسه بررسی فرآیند جذب بودجه و پروژه هادرمورخ دوم ودوازدهم اردیبهشت سال ۹۵ به ریاست مهندس فرجی مدیر عامل و با حضور مدیران امور بهره برداری، مهندسی و اجرای طرحها ، امور مالی ، توسعه منابع انسانی وبرخی از رؤسای ستادی در دفتر مدیر عامل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : اهم مصوبات  این جلسه به شرح ذیل می باشد

۱- بعلت مشخص نبودن نحوه تأمین کنتورهای ارتقاء یافته و جلوگیری از اخلال در روند اشتراک پذیری ضمن برگزاری مناقصه خرید کنتور، در صورت لزوم استعلام معاملات متوسط جهت خرید کنتورهای ضروری مورد نیاز بررسی واقدام گردد .

۲- مدیر عامل ، استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در خدمات رسانی را مورد تأکید قرار داد و بکار گیری روش های نوین علمی وتجهیزات به روز، در اجرای پرژه ها و خدمات رسانی را امری ضروری و وظیفه کلیه همکاران دانست.

۳- مهندس فرجی ، نسبت به مکان سنجی و در نظر گرفتن فضای مناسب جهت استقرار کارکنان اداره گاز منطقه یک درایجاد آرامش و آسایش همکاران در ارائه خدمات رسانی مطلوب به مراجعین و مشرکین محترم دستورلازم را صادر نمودند.

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید