منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

سومین وچهارمین جلسه بررسی فرآیند جذب بودجه و پروژه ها

DSC0121811

سومین وچهارمین جلسه بررسی فرآیند جذب بودجه و پروژه هادرمورخ دوم ودوازدهم اردیبهشت سال ۹۵ به ریاست مهندس فرجی مدیر عامل و با حضور مدیران امور بهره برداری، مهندسی و اجرای طرحها ، امور مالی ، توسعه منابع انسانی وبرخی از رؤسای ستادی در دفتر مدیر عامل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : اهم مصوبات  این جلسه به شرح ذیل می باشد

۱- بعلت مشخص نبودن نحوه تأمین کنتورهای ارتقاء یافته و جلوگیری از اخلال در روند اشتراک پذیری ضمن برگزاری مناقصه خرید کنتور، در صورت لزوم استعلام معاملات متوسط جهت خرید کنتورهای ضروری مورد نیاز بررسی واقدام گردد .

۲- مدیر عامل ، استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در خدمات رسانی را مورد تأکید قرار داد و بکار گیری روش های نوین علمی وتجهیزات به روز، در اجرای پرژه ها و خدمات رسانی را امری ضروری و وظیفه کلیه همکاران دانست.

۳- مهندس فرجی ، نسبت به مکان سنجی و در نظر گرفتن فضای مناسب جهت استقرار کارکنان اداره گاز منطقه یک درایجاد آرامش و آسایش همکاران در ارائه خدمات رسانی مطلوب به مراجعین و مشرکین محترم دستورلازم را صادر نمودند.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب