منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

مراسم معارفه وتودیع در شرکت گاز استان قم

مراسم معارفه و تودیع مدیر عامل این شرکت ، باحضور مهندس مشایخی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی و بوجارزاده رئیس محترم روابط عمومی شرکت ملی گاز ، مقامات ارشد استانی ، مدیران و رؤسای دستگاههای اجرائی ، نظامی و انتظامی ، اعضاء هیأت مدیره و رؤسای واحدهای مختلف در سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و مدعوین به تشریح فعالیتهای انجام شده طی سه سال زمان مدیریت خود پرداخت .

مهندس مشایخی ، در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و یادی از رشادت های سردارشهید زین الدین اظهار داشت : در بخش تولید گاز کشور به عددهای خوبی رسیده ایم ، و واحدهای نیروگاهی و صنعتی در سال گذشته ، با مصرف پایدار و بدون قطع گاز را سپری نمودند ، و این بزرگترین افتخار و اتفاق در دولت تدبیر و امید در عرصه گازرسانی است .

وی در ادامه افزود : در اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص” اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل” با ابلاغیه وزیر محترم نفت ، دو هدف مهم در این راستا به عهده مجموعه شرکت گاز واگذار شده که ، هدف اول گازرسانی به یک میلیون و دویست هزار خانوار در سطح کشور بوده و هدف دوم جلوگیری از هدر رفت و تلفات ۵/۱ درصد و کاهش آن به نیم درصد میباشد .

مهندس مشایخی با اشاره به شعار سال ، کیفیت مطلوب و ایجاد تغیر در فرآیند ها ، استفاده از تکنولوژی و سیستم های نوین در بخش اندازه گیری شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه را مورد تأکید قرار دادند .

در ادامه این مراسم مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت به تشریح برنامه های آتی خود در این شرکت پرداخت . و از خداوند منان آرزوی  سلامتی و توفیق روز افزون برای مهندس فرجی در مسئولیت جدید مسئلت نمود .

در پایان ، با اهدا لوح و هدایا توسط نماینده استاندار و ، سازمانها و ارگانهای مختلف از زحمات مهندس فرجی تقدیر به عمل آمد .

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید