منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مراسم معارفه وتودیع در شرکت گاز استان قم

مراسم معارفه و تودیع مدیر عامل این شرکت ، باحضور مهندس مشایخی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی و بوجارزاده رئیس محترم روابط عمومی شرکت ملی گاز ، مقامات ارشد استانی ، مدیران و رؤسای دستگاههای اجرائی ، نظامی و انتظامی ، اعضاء هیأت مدیره و رؤسای واحدهای مختلف در سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و مدعوین به تشریح فعالیتهای انجام شده طی سه سال زمان مدیریت خود پرداخت .

مهندس مشایخی ، در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و یادی از رشادت های سردارشهید زین الدین اظهار داشت : در بخش تولید گاز کشور به عددهای خوبی رسیده ایم ، و واحدهای نیروگاهی و صنعتی در سال گذشته ، با مصرف پایدار و بدون قطع گاز را سپری نمودند ، و این بزرگترین افتخار و اتفاق در دولت تدبیر و امید در عرصه گازرسانی است .

وی در ادامه افزود : در اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص” اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل” با ابلاغیه وزیر محترم نفت ، دو هدف مهم در این راستا به عهده مجموعه شرکت گاز واگذار شده که ، هدف اول گازرسانی به یک میلیون و دویست هزار خانوار در سطح کشور بوده و هدف دوم جلوگیری از هدر رفت و تلفات ۵/۱ درصد و کاهش آن به نیم درصد میباشد .

مهندس مشایخی با اشاره به شعار سال ، کیفیت مطلوب و ایجاد تغیر در فرآیند ها ، استفاده از تکنولوژی و سیستم های نوین در بخش اندازه گیری شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه را مورد تأکید قرار دادند .

در ادامه این مراسم مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت به تشریح برنامه های آتی خود در این شرکت پرداخت . و از خداوند منان آرزوی  سلامتی و توفیق روز افزون برای مهندس فرجی در مسئولیت جدید مسئلت نمود .

در پایان ، با اهدا لوح و هدایا توسط نماینده استاندار و ، سازمانها و ارگانهای مختلف از زحمات مهندس فرجی تقدیر به عمل آمد .

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب