منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری سمینار عملیات انبارداری ،نگهداری و صدور کالا در شرکت گاز استان قم

جمعی از دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی و صنعتی دانشگاه قم درسمینار یک روزه که به همت امور تدارکات و عملیات کالا وواحد آموزش این شرکت برگزار شد ،شرکت کردند و با نحوه عملیات انبارداری آشنا شدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت هدف از برگزاری این سمینار را در راستای ایجاد ارتباط بین مراکز علمی و دانشگاهی با محیط های کسب و کار، بمنظور انتقال تجارب و یافته های علمی و همچنین معرفی طبقه بندی و کد گذاری کالا در وزارت نفت عنوان کرد و افزود ، سیستم تدارکات و عملیات کالا در وزارت نفت و شرکتهای تابعه ، یکی از سیستمهای مدرن  و مکانیزه است که بصورت متمرکز و از طریق سیستم جامع قابل اجرا است .وی در ادامه به تشریح فرآیند کنترل موجودی ، تعریف عملیات انبار داری ، فرآیند انبارش ، نگهداری از انبارها و انواع قفسه بندی پرداخت .در پایان سمینار ، دانشجویان به اتفاق ریئس تدارکات کالا ، از انبار مرکزی شرکت گاز استان قم بازدید نمودند و در پاسخ به سئوالات آنان ، توضیحات لازم ارائه گردید .

۲۹ دی ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید