منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

برگزاری سمینار عملیات انبارداری ،نگهداری و صدور کالا در شرکت گاز استان قم

جمعی از دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی و صنعتی دانشگاه قم درسمینار یک روزه که به همت امور تدارکات و عملیات کالا وواحد آموزش این شرکت برگزار شد ،شرکت کردند و با نحوه عملیات انبارداری آشنا شدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت هدف از برگزاری این سمینار را در راستای ایجاد ارتباط بین مراکز علمی و دانشگاهی با محیط های کسب و کار، بمنظور انتقال تجارب و یافته های علمی و همچنین معرفی طبقه بندی و کد گذاری کالا در وزارت نفت عنوان کرد و افزود ، سیستم تدارکات و عملیات کالا در وزارت نفت و شرکتهای تابعه ، یکی از سیستمهای مدرن  و مکانیزه است که بصورت متمرکز و از طریق سیستم جامع قابل اجرا است .وی در ادامه به تشریح فرآیند کنترل موجودی ، تعریف عملیات انبار داری ، فرآیند انبارش ، نگهداری از انبارها و انواع قفسه بندی پرداخت .در پایان سمینار ، دانشجویان به اتفاق ریئس تدارکات کالا ، از انبار مرکزی شرکت گاز استان قم بازدید نمودند و در پاسخ به سئوالات آنان ، توضیحات لازم ارائه گردید .

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید