منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار بخشدارو شوراهای بخش مرکزی با مدیر عامل شرکت گاز استان قم

DSC01437

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت ضمن خیر مقدم و آروزی قبولی طاعات و عبادات مردم روزه دار ، اظهار داشت بحث گازرسانی از خدمات ارزشمند و بارز نظام جمهوری اسلامی ایران است و واقعیتی است که خداوند بزرگ بر ما ایرانیان منت گذاشته واین نعمت را بر ما ارزانی داشته است .

وی در ادامه افزود ، قبل از انقلاب اولاً کرامت انسانی توسط استکبار جهانی و ایادی آن در ایران زیر پا گذاشته میشد ، ثانیاً بحث خدمات گازرسانی به این گستردگی وجود نداشت .

مهندس محمدی با بیان اینکه در زمان بسیار کوتاه پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی به رغم دسیسه های ناجوانمردانه استکبار جهانی بر علیه نظام نو پا. به خواست خداوند با حضور پرشکوه و اعتقاد ایمانی و عزم واراده ستودنی ملت مقاوم و شهید پرور و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری این انقلاب توانست پایدار و مستدام باقی بماند.

مدیرعامل گفت : ریشه و اساس نظام مقدس ، همین مردم خوب و فهیم و همیشه در صحنه هستند و اگر مردم در صحنه نباشند مولای متقیان هم کاری نمی تواند بکند و خانه نشین میشود ، اگر مردم در صحنه باشند ولی امام خوبی نداشته باشند ملت موفقی نخواهند بود. پس این دو لازم و ملزوم یکدیگر هستند و اگر فرمان جهادی حضرت امام خمینی (ره) در امر جهاد سازندگی نبود روستاها آباد نمیشد .

مهندس محمدی در ادامه ، از اعلام آمادگی شوراهای محترم اسلامی روستا های بخش قمرود برای مشارکت در امر گاز رسانی به منظور تسریع در شروع عملیات کمافی السابق تشکر کرد و در این دیدار در مورد آغاز هر چه سریعتر عملیات اظهار امیدواری نمود

 در این دیدار، بخشدار مرکزی ضمن تبریک انتصاب مهندس محمدی بعنوان مدیر عامل شرکت استان وتشکرازخدمات گاز رسانی به روستاها با آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان ، اظهار داشت بخشداری ورئیس  شوراهای روستاها دربخش مرکزی دراجرای گازرسانی به این ۱۳ روستا نهایت همکاری  لازم را در خصوص تحصیل اراضی و…… خواهند داشت .

۰۲ بهمن ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید