منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

انتصاب مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان قم

DSC0144311

جلسه معارفه مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان با حضور مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و هیات رئیسه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی مدیر عامل شرکت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران وعرض تسلیت شهادت مولای متقیان ، دعا برای ظهور حضرت مهدی (عج) یگانه منجی عالم بشریت ، طلب مغفرت و علو درجات برای حضرت امام و شهدای عزیز انقلاب ، طول عمر با برکت برای مقام عظمای ولایت و موفقیت روز افزون برای دولت تدبیر و امید در این شبهای قدر، اظهار داشت : با تلاش همه همکاران فعالیتهای بسیار ارزشمند در امر گازرسانی در سطح استان انجام شده است .

وی با بیان اینکه بحمدا… ۱۱۲ روستای پر جمعیت استان نیز گاز رسانی شده اند تصریح نمود، با برنامه ریزی و تجدید نظر در برخی از مسیرهای طراحی عبورشبکه و خط تغذیه منجربه کاهش هزینه های پروژه شده و قطعا این حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی بوده و امیدواریم بتوانیم روستاهای باقی مانده را گاز دار نموده و مردم شریف این روستاها نیزاز نعمت گاز بهره مند گردند .

مهندس محمدی در ادامه ضمن معرفی مهندس نبوتی به عنوان مدیر مهندسی و اجرای طرحهای این شرکت ، ازآقای مینائی به پاس ۳۷ سال خدمات ارزنده و شایسته در مسئولیتهای مختلف بویژه سرپرستی مدیریت مهندسی و اجرای طرحها تقدیر به عمل آورده و افزود ، بدون شک صداقت ، صفا ، دلسوزی و پیگیری مجدانه ایشان در انجام وظیفه برای همکاران الگوی خوب و مثال زدنی بوده وهم اکنون که به افتخار باز نشتگی نائل میشوند ، از زحمات چندین ساله ایشان نهایت تشکر و سپاس را داریم واز خداوند منان آرزوی سلامتی ، طول عمر با برکت همراه با موفقیت روز افزون برای ایشان و خانواده محترمشان مسئلت داریم .

۰۳ بهمن ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید