منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

انتصاب مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان قم

DSC0144311

جلسه معارفه مدیر مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان با حضور مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و هیات رئیسه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی مدیر عامل شرکت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران وعرض تسلیت شهادت مولای متقیان ، دعا برای ظهور حضرت مهدی (عج) یگانه منجی عالم بشریت ، طلب مغفرت و علو درجات برای حضرت امام و شهدای عزیز انقلاب ، طول عمر با برکت برای مقام عظمای ولایت و موفقیت روز افزون برای دولت تدبیر و امید در این شبهای قدر، اظهار داشت : با تلاش همه همکاران فعالیتهای بسیار ارزشمند در امر گازرسانی در سطح استان انجام شده است .

وی با بیان اینکه بحمدا… ۱۱۲ روستای پر جمعیت استان نیز گاز رسانی شده اند تصریح نمود، با برنامه ریزی و تجدید نظر در برخی از مسیرهای طراحی عبورشبکه و خط تغذیه منجربه کاهش هزینه های پروژه شده و قطعا این حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی بوده و امیدواریم بتوانیم روستاهای باقی مانده را گاز دار نموده و مردم شریف این روستاها نیزاز نعمت گاز بهره مند گردند .

مهندس محمدی در ادامه ضمن معرفی مهندس نبوتی به عنوان مدیر مهندسی و اجرای طرحهای این شرکت ، ازآقای مینائی به پاس ۳۷ سال خدمات ارزنده و شایسته در مسئولیتهای مختلف بویژه سرپرستی مدیریت مهندسی و اجرای طرحها تقدیر به عمل آورده و افزود ، بدون شک صداقت ، صفا ، دلسوزی و پیگیری مجدانه ایشان در انجام وظیفه برای همکاران الگوی خوب و مثال زدنی بوده وهم اکنون که به افتخار باز نشتگی نائل میشوند ، از زحمات چندین ساله ایشان نهایت تشکر و سپاس را داریم واز خداوند منان آرزوی سلامتی ، طول عمر با برکت همراه با موفقیت روز افزون برای ایشان و خانواده محترمشان مسئلت داریم .

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید