منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازدید وزیر محترم فناوری ارتباطات از غرفه شرکت گاز در نمایشگاه هفته دولت

154-410

در اولین روز نمایشگاه سیمای امید (دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان قم) که همزمان با هفته دولت در محل دائمی نمایشگاههای استان قم برگزار می شود، وزیر محترم فناوری ارتباطات بهمراه استاندار و مقامات ارشد استانی از غرفه شرکت گاز بازدید نمود.
به گزارش روابط شرکت گاز استان قم: مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت با تآکید بر حضور پررنگ شرکت گاز در این نمایشگاه، دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شرکت گاز را تشریح نمود.
وی از بهره مندی ۹۹% جمعیت شهری و ۸۷% جمعیت روستایی استان از نعمت گاز خبر داد وگفت:در طول خدمت دولت یازدهم، ۴۱۵ کیلومتر شبکه گذاری و ۵۲۰۸۶ مشترک از مزایای نعمت گاز برخوردار شده اند که تاکنون تعداد مصرف کنندگان گاز طبیعی در سطح استان به ۳۶۴۳۲۲ افزایش یافته است.
وی با اشاره به اینکه در این دولت با جذب مبلغ ۷۳ میلیارد ریال اعتبار گازرسانی به ۳۸۳ واحد صنعتی و تولیدی با نصب ۱۵۳ ایستگاه و اجرای ۲۷۳ کیلومتر شبکه و خطوط تغذیه انجام شده، تصریح نمود: ۱۴ روستای استان نیز با هزینه ای بالغ بر ۵۷ میلیارد ریال با احداث ۶ ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیتهای مختلف، ۱۰۶ کیلو متر شبکه گذاری و پوشش ۳۰۰۰ خانوار روستایی گازرسانی شده اند. همچنین عملیات گازرسانی به ۴ روستا در بخش سلفچگان و کهک در حال انجام می باشد.
مهندس محمدی در ادامه افزود: در حال حاضر تعداد ۳۷ جایگاه C.N.G در سطح استان در حال خدمات رسانی به مردم شریف استان و مجاورین حرم کریمه اهل بیت (س) می باشد.

۳۰ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب