منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

راه اندازی سامانه های خدمات رسانی شرکت گاز استان قم

546

سامانه های خدمات رسانی شرکت گاز استان قم در راستای ارائه خدمات الکترونیک راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: مشترکین این شرکت می توانند از خدمات سامانه های الکترونیکی طراحی شده که در راستای تکریم مشترکین و دولت الکترونیک ایجاد گردیده استفاده کنندکه این سامانه ها عبارتند از:
– سامانه تلفنی استعلام و پرداخت صورتحساب گاز (اصلاح شده و دوره ای) از طریق تماس با تلفن پرداخت ۳۶۱۲۱۰
– سامانه اینترنتی صورتحساب اصلاح شده و دوره ای اعلام بدهی از طریق سایت شرکت گاز استان قم
– سامانه پیامکی دریافت صورتحساب اصلاح شده و دوره ای و اعلام بدهی از طریق ارسال شماره اشتراک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۶۱۲۱۱
وی در ادامه افزود: از خصوصیات بارز و منحصر به فرد این سامانه ها که برای اولین بار در کشور انجام شده است به روزرسانی پرداختهای مشترکین در این سامانه ها در بستر اینترنت و سامانه تلفنی می باشد که از این طریق مشترکین محترم می توانند آخرین مبلغ اصلاح شده و یا تسویه شده صورتحساب خود را مشاهده نمایند.
مهندس محمدی تصریح کرد: تمام مشترکینی که به هر دلیلی به رغم پرداخت بدهی ، مجدداً بدهی آنها به صورتحساب جدید انتقال پیدا کرده، نیاز به مراجعه به شرکت گاز را ندارند و می توانند خودشان از طریق سایت شرکت گاز استان قم (www.nigc-qpgc.ir)، ویا ارسال پیامک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۶۱۲۱۱، و یا تماس با سامانه تلفنی استعلام و پرداخت ۳۶۱۲۱۰ و یا مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت به صورتحساب اصلاح شده و دوره ای خود دسترسی یابند. از مزایای سامانه تلفن پرداخت، ثبت پرداختی مشترک بلافاصله در بانک اطلاعاتی سامانه می باشد و قبل از دریافت واعمال فایل بانک ها که عملا دو روز طول می کشد، پرداخت مشترک مد نظر قرار میگیرد.
همچنین وی از ارائه خدمات مرتبط با متقاضیان و مشترکین گاز در بستر اینترانت ملی از طریق دفاتر پیشخوان دولت در آینده نزدیک خبر داد و گفت: بزودی کلیه خدمات اشتراک پذیری، تغییر نام و اصلاح آدرس مشترک،  بررسی شکایات مشترکین، صدور صورتحساب المثنی، پاسخ به استعلامهای مختلف، اخذ درخواست قطع و وصل گاز، اخذ درخواست جمع‌آوری اشتراک گاز و اخذ درخواست نصب، جابجایی و جمع‌آوری علمک و ….. از جمله خدماتی است که شرکت گاز استان قم توسط دفاتر پیشخوان دولت به شهروندان و مشترکین ارائه می‌نماید .

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب