منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

برگزاری کلاس آموزشی آشنایی با قانون ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد در شرکت گاز

dsc01516

همزمان با دهه امامت و ولایت، دوره آموزشی آشنایی به قانون ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد توسط آقای امجدی پور، رئیس محترم امور بازرسی شرکت ملی گاز و دکتر میر، مدرس دانشگاه با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد و کارکنان شرکت گاز استان قم  در محل سالن آموزش این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط شرکت گاز استان قم: در ابتدای این جلسه آموزشی، مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت به برخی از قوانین موجود در خصوص کارکنان و سلامت اداری اشاره کرد و اظهار داشت: الحمد ا… سعی و تلاش کارکنان شرکت گاز استان قم بر این است که در نهایت سلامت و صداقت به مردم شریف استان قم خدمتگزاری صادقانه و مطلوب را داشته باشند.

در این دوره، دکتر میر، مدرس دانشگاه ضمن تبریک عید غدیر خم،  به بیان نکاتی در خصوص ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد در سطح کشور پرداخت.

رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز در ادامه، نیز مواد قانونی مربوط به ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد را برای کارکنان تبیین نموده و بر ضرورت رعایت مواد ۱۳، ۱۴ و ۱۵ قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد که اخیراً ابلاغ شده ، تأکید کرد.

۰۳ فروردین ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید