منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری کلاس آموزشی آشنایی با قانون ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد در شرکت گاز

dsc01516

همزمان با دهه امامت و ولایت، دوره آموزشی آشنایی به قانون ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد توسط آقای امجدی پور، رئیس محترم امور بازرسی شرکت ملی گاز و دکتر میر، مدرس دانشگاه با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد و کارکنان شرکت گاز استان قم  در محل سالن آموزش این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط شرکت گاز استان قم: در ابتدای این جلسه آموزشی، مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت به برخی از قوانین موجود در خصوص کارکنان و سلامت اداری اشاره کرد و اظهار داشت: الحمد ا… سعی و تلاش کارکنان شرکت گاز استان قم بر این است که در نهایت سلامت و صداقت به مردم شریف استان قم خدمتگزاری صادقانه و مطلوب را داشته باشند.

در این دوره، دکتر میر، مدرس دانشگاه ضمن تبریک عید غدیر خم،  به بیان نکاتی در خصوص ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد در سطح کشور پرداخت.

رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز در ادامه، نیز مواد قانونی مربوط به ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد را برای کارکنان تبیین نموده و بر ضرورت رعایت مواد ۱۳، ۱۴ و ۱۵ قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد که اخیراً ابلاغ شده ، تأکید کرد.

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب