منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مصرف بیش از ۱۲۴۵ میلیون متر مکعب در استان قم

4

طی ۷ ماه اول سال جاری بیش از ۱۲۴۵ میلیون مترمکعب گاز توسط مشترکان در بخش های مختلف استان مصرف شده است .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : آقای محمدی مدیر عامل این شرکت مصرف گاز طی هفت ماهه اول سال جاری را در سطح استان و در بخش های مختلف ( نیروگاه ، صنایع ، جایگاههای سوخت C.N.G ، خانگی وتجاری) ۱۲۴۵میلیون متر مکعب عنوان کرد وافزود: از این میزان مصرف ۳۲۸ میلیون مترمکعب مربوط به بخش خانگی و تجاری ، ۱۵۶ میلیون مترمکعب توسط صنایع و واحدهای تولیدی و۹۷ میلیون مترمکعب توسط جایگاههای سوخت C.N.G بوده است .
محمدی با بیان اینکه کاهش هر یک درجه دمای اتاق و محل کار موجب کاهش مصرف گاز در حدود ۶% می شود، تصریح نمود: بهینه سوز نمودن مبدلهای گازسوز نیز در واحدهای صنعتی و تجاری باعث کاهش قابل توجه مصرف انرژی خواهد شد. اعمال مدیریت بر مصرف گاز، باعث صدور صورتحساب با مبلغ متعارف برای مشترکان می گردد. امیدواریم که هم استانیهای عزیز در سال جاری همچون سال گذشته با ادامه همکاریهای خوب و عزم ملی و همگانی، ضمن رعایت نکات ایمنی در مصرف بهینه و صرفه جویی گاز اهتمام ورزیده و ضمن حفظ این ثروت ملی و نعمت الهی، ما را در جهت استمرار و پایداری جریان گاز یاری نمایند.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب