منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری هجدهمین نشست کمیته تخصصی محیط زیست شرکت های گاز استانی در استان قم

 

103

هجدهمین نشست کمیته تخصصی محیط زیست شرکتهای گاز استانی به میزبانی شرکت گاز استان قم با حضور مدیر عامل و رئیس امورHSE و پدافند غیرعامل این استان، نماینده HSE ستاد شرکت ملی گاز ایران، اعضای کمیته و میهمانان دعوت شده از استانهای مرکزی و سیستان و بلوچستان برگزار شد.

 در افتتاحیه این نشست، ضمن خوش آمدگویی آقای صالحی پرور رئیس امورHSE و پدافند غیرعامل این استان، گزارش مختصری از اهداف و فعالیتهای کمیته تخصصی محیط زیست توسط آقای شه پرست رئیس کمیته ارائه شد.

در ادامه این نشست، آقای محمدی مدیرعامل شرکت گاز استان قم ضمن تشکر و خیر مقدم و تبریک ایام مبارک ربیع الاول به حاضرین، جلساتی پر بار و همراه با موفقیت را برای کمیته محیط زیست آرزو نموده و با اشاره به فرمایش و توصیه مولای متقیان مبنی بر یکسان نبودن دو روز متوالی انسان مومن، لزوم بروزرسانی دستورالعملها را یاد آور شده و بر استفاده از تجربه نیروهای توانمند داخلی شرکت در این زمینه تأکید کردند.

محمدی عامل موفقیت شرکتهای پیشرو و موفق را، مشارکت کلیه عوامل شرکت در سود و زیان آن و تعلق خاطر نیروهای سازمان به مجموعه کاری خود دانستند و بر لزوم ارائه خدمات به کلیه پرسنل اعم از رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری در موارد ممکن و نقش آن در موفقیت شرکت و پیشگیری از مخاطرات تأکید نمودند.

مدیر عامل این شرکت همچنین ضمن بیان چند توصیه به اعضای کمیته ، اعتماد سازی واحدهای نظارتی از جمله امور HSE را در تغییر باور پرسنل در مورد جایگاه این گونه واحد ها لازم دانستند و در پایان برای کلیه خادمین نظام از جمله کارکنان صنعت نفت و گاز آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند .

جلسات تخصصی این کمیته در چهار نوبت صبح و عصر روزهای سه شنبه و چهارشنبه پیرامون موارد مطروحه در دستور جلسه ادامه داشت.

۳۰ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب