منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری چهارمین نشست شورای فرهنگی و مسئولیتهای اجتماعی مدیران صنعت نفت استان قم

dsc01786

چهارمین نشست شورای فرهنگی و مسئولیتهای اجتماعی مدیران صنعت نفت قم به میزبانی شرکت گاز با حضور آقای دکتر مجیدی مشاور فرهنگی مقام عالی وزارت نفت و مدیران نفتی استان قم برگزار شد.
در ابتدای این نشست، آقای محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم ضمن تبریک ایام مبارک ربیع الاول و عرض خیر مقدم خدمت میهمانان محترم بر مسئولیتهای اجتماعی مدیران در خصوص مشتریان داخلی و خارجی و بهبود مستمر فرایندهای خدمات رسانی تأکید داشتند و از حمایت مشاور فرهنگی وزیر نفت تشکر کردند.
در ادامه این نشست، آقای دکتر مجیدی ضمن تشکر و تبریک ماه شادی و سرور آل ا… به حاضرین، بهترینها را برای حاضرین آرزو نموده و با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص توجه به قم، توجه به اسلام و تشیع است، بر هدفمند بودن برنامه های فرهنگی و استفاده از ظرفیت نیروهای توانمند داخلی شرکت در برگزاری مراسم فرهنگی در استان قم به صورت الگو تأکید کردند و ارائه خدمات فرهنگی به کلیه کارکنان اعم از رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری در صنعت نفت را لازم و ضروری دانستند.
در این نشست از زحمات آقای کاشی مدیریت پخش فراورده های نفتی منطقه قم به عنوان دبیر جلسات شورا قدردانی و آقای محمدی مدیرعامل شرکت گاز قم به عنوان دبیر جدید جلسات معرفی شدند.

۲۷ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب