منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

برگزاری چهارمین نشست شورای فرهنگی و مسئولیتهای اجتماعی مدیران صنعت نفت استان قم

dsc01786

چهارمین نشست شورای فرهنگی و مسئولیتهای اجتماعی مدیران صنعت نفت قم به میزبانی شرکت گاز با حضور آقای دکتر مجیدی مشاور فرهنگی مقام عالی وزارت نفت و مدیران نفتی استان قم برگزار شد.
در ابتدای این نشست، آقای محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم ضمن تبریک ایام مبارک ربیع الاول و عرض خیر مقدم خدمت میهمانان محترم بر مسئولیتهای اجتماعی مدیران در خصوص مشتریان داخلی و خارجی و بهبود مستمر فرایندهای خدمات رسانی تأکید داشتند و از حمایت مشاور فرهنگی وزیر نفت تشکر کردند.
در ادامه این نشست، آقای دکتر مجیدی ضمن تشکر و تبریک ماه شادی و سرور آل ا… به حاضرین، بهترینها را برای حاضرین آرزو نموده و با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص توجه به قم، توجه به اسلام و تشیع است، بر هدفمند بودن برنامه های فرهنگی و استفاده از ظرفیت نیروهای توانمند داخلی شرکت در برگزاری مراسم فرهنگی در استان قم به صورت الگو تأکید کردند و ارائه خدمات فرهنگی به کلیه کارکنان اعم از رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری در صنعت نفت را لازم و ضروری دانستند.
در این نشست از زحمات آقای کاشی مدیریت پخش فراورده های نفتی منطقه قم به عنوان دبیر جلسات شورا قدردانی و آقای محمدی مدیرعامل شرکت گاز قم به عنوان دبیر جدید جلسات معرفی شدند.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید