منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان با فرمانده لشگر۱۷ علی ابن ابیطالب

lashkare aliebn alitaleb

  سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با سردار مهدوی نژاد  فرمانده لشگر۱۷ علی ابن ابیطالب دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و همچنین سالروز آزادی خرمشهر، روز ایثار ومقاومت ، به تشریح فعالیتهای انجام شده در خصوص گازرسانی در سطح استان پرداخت و اظهار داشت : بحمدا… ضریب نفوذ گاز در استان قم ۹۸درصد است و کلیه شهرها و۱۰۰ روستا تاکنون گازرسانی شده اند.

وی بابیان اینکه : روند گازرسانی به روستاها در سال جاری و آینده ادامه خواهد یافت ،اظهارداشت : انشاء… در صورت تأمین اعتبار،گاز رسانی به روستاهاهم ، تکمیل خواهد شد .

مهندس فرجی درادامه افزود : به لطف کریمه اهلبیت سلام ا… علیها و همت پرسنل این شرکت ،تا کنون حتی درسرد ترین سالها ودرفصول زمستان،هیچگاه با قطع گاز یا بروز حادثه ناگواری درسطح استان روبرو نبوده ایم .

سردار مهدوی نژاد نیز در این دیدار ضمن تبریک متقابل به مدیران گاز در استان ، از خدمات ارزنده این شرکت خصوصا گازرسانی های اخیر به مجتمع های مسکونی سپاه پاسداران، تشکر و قدردانی نمود،  واظهار داشت: شرکت گاز استان قم الحمد …. از شرکتهای بسیار فعال و خدوم است و خدمات فراوانی را در سطح استان تا کنون ارائه داده است .

وی در پایان ضمن تشکر از مدیریت این مجموعه ، مهندس فرجی و سایر کارکنان ، برای آنان آرزوی سلامتی ، سعادت و موفقیت در پناه قرآن و در سایه توجهات امام زمان (عج) ومنویات مقام معظم رهبری مسئلت نمود .

 

۰۹ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب