منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

دیدار سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان با فرمانده لشگر۱۷ علی ابن ابیطالب

lashkare aliebn alitaleb

  سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با سردار مهدوی نژاد  فرمانده لشگر۱۷ علی ابن ابیطالب دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و همچنین سالروز آزادی خرمشهر، روز ایثار ومقاومت ، به تشریح فعالیتهای انجام شده در خصوص گازرسانی در سطح استان پرداخت و اظهار داشت : بحمدا… ضریب نفوذ گاز در استان قم ۹۸درصد است و کلیه شهرها و۱۰۰ روستا تاکنون گازرسانی شده اند.

وی بابیان اینکه : روند گازرسانی به روستاها در سال جاری و آینده ادامه خواهد یافت ،اظهارداشت : انشاء… در صورت تأمین اعتبار،گاز رسانی به روستاهاهم ، تکمیل خواهد شد .

مهندس فرجی درادامه افزود : به لطف کریمه اهلبیت سلام ا… علیها و همت پرسنل این شرکت ،تا کنون حتی درسرد ترین سالها ودرفصول زمستان،هیچگاه با قطع گاز یا بروز حادثه ناگواری درسطح استان روبرو نبوده ایم .

سردار مهدوی نژاد نیز در این دیدار ضمن تبریک متقابل به مدیران گاز در استان ، از خدمات ارزنده این شرکت خصوصا گازرسانی های اخیر به مجتمع های مسکونی سپاه پاسداران، تشکر و قدردانی نمود،  واظهار داشت: شرکت گاز استان قم الحمد …. از شرکتهای بسیار فعال و خدوم است و خدمات فراوانی را در سطح استان تا کنون ارائه داده است .

وی در پایان ضمن تشکر از مدیریت این مجموعه ، مهندس فرجی و سایر کارکنان ، برای آنان آرزوی سلامتی ، سعادت و موفقیت در پناه قرآن و در سایه توجهات امام زمان (عج) ومنویات مقام معظم رهبری مسئلت نمود .

 

۰۲ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید