منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دریافت “لوح تقدیر و تندیس سیمین واحد خدمات سبز” توسط شرکت گاز

IMG_2848

در هجدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز که با حضور مقامات عالی رتبه کشوری و نهادهای بین المللی از جمله سازمان همکاریهای بین المللی آلمان (GIZ) و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) برگزار شد، شرکت گاز استان قم موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس سیمین واحد خدماتی سبز از سازمان حفاظت محیط زیست گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: حسین محمدی مدیر عامل این شرکت ضمن تشکر و قدر دانی از تلاش مجدانه کلیه همکاران بخصوص امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل، مدیریت منابع انسانی و امور پژوهش اظهار داشت: خداوند متعال را شاکریم که با تلاش مجدانه کلیه همکاران در واحدهای مختلف به دلیل اقدامات ارزنده ای که در راستای استقرار سیستم های مدیریت زیست محیطی، نگهداری و توسعه فضای سبز، فعالیتهای مرتبط با مدیریت سبز، توسعه آموزش و فرهنگ سازی و پژوهشهای زیست محیطی انجام داده اند، این شرکت موفق به دریافت این تندیس گردید.
وی با تأکید بر استفاده از انرژیهای نو و تجدید پذیر گفت: این شرکت امید دارد به یاری خداوند متعال علاوه بر حفظ و ارتقاء جایگاه فعلی خود به گسترش هر چه بیشتر فعالیتهای خود در زمینه اجرایی نمودن طرح های پژوهشی انجام شده در بخش های بیشتری از حوزه فعالیتهای شرکت، ادامه ایفای نقش داوطلبانه در حس مسئولیتهای اجتماعی از قبیل کمک علمی و آموزشی به صنایع و بنگاه های تجاری کوچک و پرتعداد در جهت بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی، اجرایی نمودن طرح های کاهش انتشار متان در راستای مدیریت کربن و تشویق و تسهیل گازرسانی به صنایع غیربرخوردار از گاز طبیعی به عنوان انرژی پاک بپردازد.

۲۷ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب