منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

بازدید غیر رسمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز و مدیریت گازرسانی از شرکت گاز استان قم

 

DSC01973

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به همراه مهندس سعید مؤمنی، مدیر گازرسانی شرکت، از شرکت گاز استان قم بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس عراقی ضمن تبریک دهه فجر اظهار داشت: پنجاهمین سال تاسیس شرکت ملی گاز ایران نقطه عطف این شرکت است که خوشبختانه با خدمت رسانی به مردم محروم و روستا ها همزمان شده است.

وی با تاکید برتوانمند سازی نیروی انسانی و حرکت از کمیت به کیفیت، گفت : جهت حرکت به سمت کیفیت لازم است برنامه ریزی، نو آوری و خلاقیت در انجام کار ها داشته باشیم یعنی این که در عین اجرای فرایند و حفظ و نگهداری آن، در فکر اصلاح و ایجاد فرایندهای جدید در جهت روان سازی و سادگی و مطلوبیت بیشتر باشیم.

در ادامه مهندس محمدی، مدیرعامل شرکت گاز استان قم ضمن تبریک ایام دهه فجر و عرض خیر مقدم گزارشی از عملکرد شرکت گاز استان قم ارایه کرد.

وی افزود: ۱۱۲ روستا از ۱۵۶ روستایی که قابلیت گاز رسانی را دارند گاز رسانی صورت گرفته است و عملیات گازرسانی در ۱۷ روستا در حال انجام است که تا پایان سال ۹۶ نیز ۳۱ روستای دیگر از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

به گفته محمدی، در حال حاضر، جمعیت شهری بهره‌مند از گاز طبیعی، ۹۹ درصد و نرخ خانوار روستاهای گازدار، ۸۷.۳ درصد است.

 

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید