منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)

 

3889

گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) شرکت گاز استان قم برای چهاردهمین سال متوالی توسط تیم ممیزی شرکت IMQ ایتالیا تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در جریان این ممیزی با بررسی مستندات و سوابق IMS واحدهای عملیاتی و ستادی میزان انطباق عملکرد سازمان با الزامات استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت، سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE-MS) مورد ارزیابی قرار گرفت که در پایان این فرایند با مشاهده روند بهبود در فرایندها و فعالیتهای این شرکت، اعتبار گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه(IMS) با موفقیت تمدید شد.
مهندس محمدی مدیر عامل شرکت با اشاره به اینکه گواهینامه های بین المللی در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات و پیگیری تحقق گام به گام برنامه های استراتژیک و بلند مدت شرکت گاز استان قم صادر شده است، گفت: تمدید اعتبار سالیانه گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه اعم از استاندارد هایISO 9001:2008 ، ISO 14001:2004، OHSAS18001:2007 و همچنین HSE-MS وزارت نفت می باشد.
وی در ادامه با قدردانی از حمایت مدیران ارشد شرکت ملی گاز و تلاش مدیران، کارشناسان و کلیه کارکنان دلسوز و پر تلاش شرکت گاز استان قم اظهار داشت: امیدواریم با توکل به خداوند متعال و تداوم حمایت، تلاش و پشتکار همگانی در راه خدمت صادقانه به مردم فهیم و شریف استان قم، شاهد کسب مدارج بالاتر و فتح قله های تعالی سازمانی در سالهای آتی باشیم.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب