منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دریافت گواهینامه های استاندارد ISO 10002 و ISO10004

1002177

شرکت گاز استان قم موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز قم: محمدی  مدیرعامل این شرکت گفت : این شرکت به منظور بهبود کیفیت خدمات ، افزایش رضایتمندی مشترکین  و افزایش تعداد مشترکان گاز و لزوم رعایت حقوق آنان ، با توجه به پیاده سازی زیرساخت های لازم جهت رسیدگی به شکایات و سنجش رضایت مشترکین، توانست گواهینامه اجرای این دو استاندارد را بر اساس ممیزی انجام شده توسط شرکت IMQ ایتالیا ، دریافت نماید .

محمدی ضمن قدردانی از تلاش کلیه کارکنان دلسوز شرکت گاز استان قم اظهار داشت:  این شرکت، در سایه مساعدت مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران و همکاری مدیران و کلیه کارکنان، موفق به اثبات برآورده سازی الزامات استانداردهای مذکور در راستای دریافت گواهینامه های بین المللی مرتبط گردید. امیدواریم با استقرار سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات و سنجش رضایت مشتری، ساماندهی مناسب تری بر روی اقدامات صورت گرفته در این زمینه انجام گیرد و این شرکت با شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط بهبود با حرکت پویاتری در زمینه جلب رضایت مردم گام بردارد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب