اینستاگرام     آپارات

منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


 

چشم انداز


 

خط مشی مدیریت یکپارچه


 

نقشه فرایندهای شرکت گاز استان قم


بایگانی موضوعی

دریافت گواهینامه های استاندارد ISO 10002 و ISO10004

1002177

شرکت گاز استان قم موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز قم: محمدی  مدیرعامل این شرکت گفت : این شرکت به منظور بهبود کیفیت خدمات ، افزایش رضایتمندی مشترکین  و افزایش تعداد مشترکان گاز و لزوم رعایت حقوق آنان ، با توجه به پیاده سازی زیرساخت های لازم جهت رسیدگی به شکایات و سنجش رضایت مشترکین، توانست گواهینامه اجرای این دو استاندارد را بر اساس ممیزی انجام شده توسط شرکت IMQ ایتالیا ، دریافت نماید .

محمدی ضمن قدردانی از تلاش کلیه کارکنان دلسوز شرکت گاز استان قم اظهار داشت:  این شرکت، در سایه مساعدت مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران و همکاری مدیران و کلیه کارکنان، موفق به اثبات برآورده سازی الزامات استانداردهای مذکور در راستای دریافت گواهینامه های بین المللی مرتبط گردید. امیدواریم با استقرار سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات و سنجش رضایت مشتری، ساماندهی مناسب تری بر روی اقدامات صورت گرفته در این زمینه انجام گیرد و این شرکت با شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط بهبود با حرکت پویاتری در زمینه جلب رضایت مردم گام بردارد.

۱۴ فروردین ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید
آخرین مطالب