منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

آغاز عملیات گازرسانی به ۱۶ روستا در بخش خلجستان (دهستان قاهان)

IMG_4195

با استعانت از خداوند متعال ، همزمان با اعیاد شعبانیه، عملیات گاز رسانی به ۱۶ روستا در بخش خلجستان (دهستان قاهان) آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این مراسم که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی ، دکتر لاریجانی و نماینده گان محترم استان قم ، استاندار و مقامات ارشد استانی و اهالی بخش خلجستان برگزار شد، مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ارائه گزارشی از روند پروژه گازرسانی به ۱۶ روستا، اظهار داشتند: برای اجرای عملیات گازرسانی به روستاهای انجیلیه ، کاسوا ، نویس ، قاهان ، بنابر ، چاهک ، کهندان ، ونان ، الگان ، مهرزمین ، آغلک ، موشکیه ، چمونک ، اسفید ، وسفونجرد و جمیزقان در بخش خلجستان  با نصب یک ایستگاه تقلیل فشار (CGS )و ۵ ایستگاه تقلیل فشار(TBS)، حدود ۸۳ هزار و ۵۰۰ متر شبکه پلی اتیلن ، ۳۰ کیلومتر خط تغذیه ۱۰ اینچ و حدود ۳۲ کیلومتر خط تغذیه ۶ اینچ اجرا خواهد شد .

همچنین وی در ادامه افزود : با اتمام این پروژه حدود ۳۰۰۰ خانوار روستایی و کلیه واحد های تولیدی در طول مسیر، از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

در طی این مراسم، دکتر لاریجانی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل و مسئولین استان،  ایجاد فضای عمرانی را باعث علاقمند شدن مردم به سرمایه گذاری و کار آفرینی دانست و گفت : ضمن فراهم نمودن بسترهای آبادانی ، باید بودجه عمرانی افزایش یابد و  تمرکز روستاها و مرکز تولید شدن آنها ، از ویژگی های برنامه ششم است که در اولویت می باشد.

در پایان ایشان با اشاره به تشکیل پرونده ظرفیت های بالقوه تولیدی و اقتصادی برای روستا های استان، از جوانان روستاها خواست به فکر کار آفرینی باشند و بر حمایت از آنان تأکید کرد.

۰۶ فروردین ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید