منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

آغاز عملیات گازرسانی به ۱۶ روستا در بخش خلجستان (دهستان قاهان)

IMG_4195

با استعانت از خداوند متعال ، همزمان با اعیاد شعبانیه، عملیات گاز رسانی به ۱۶ روستا در بخش خلجستان (دهستان قاهان) آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این مراسم که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی ، دکتر لاریجانی و نماینده گان محترم استان قم ، استاندار و مقامات ارشد استانی و اهالی بخش خلجستان برگزار شد، مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ارائه گزارشی از روند پروژه گازرسانی به ۱۶ روستا، اظهار داشتند: برای اجرای عملیات گازرسانی به روستاهای انجیلیه ، کاسوا ، نویس ، قاهان ، بنابر ، چاهک ، کهندان ، ونان ، الگان ، مهرزمین ، آغلک ، موشکیه ، چمونک ، اسفید ، وسفونجرد و جمیزقان در بخش خلجستان  با نصب یک ایستگاه تقلیل فشار (CGS )و ۵ ایستگاه تقلیل فشار(TBS)، حدود ۸۳ هزار و ۵۰۰ متر شبکه پلی اتیلن ، ۳۰ کیلومتر خط تغذیه ۱۰ اینچ و حدود ۳۲ کیلومتر خط تغذیه ۶ اینچ اجرا خواهد شد .

همچنین وی در ادامه افزود : با اتمام این پروژه حدود ۳۰۰۰ خانوار روستایی و کلیه واحد های تولیدی در طول مسیر، از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

در طی این مراسم، دکتر لاریجانی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل و مسئولین استان،  ایجاد فضای عمرانی را باعث علاقمند شدن مردم به سرمایه گذاری و کار آفرینی دانست و گفت : ضمن فراهم نمودن بسترهای آبادانی ، باید بودجه عمرانی افزایش یابد و  تمرکز روستاها و مرکز تولید شدن آنها ، از ویژگی های برنامه ششم است که در اولویت می باشد.

در پایان ایشان با اشاره به تشکیل پرونده ظرفیت های بالقوه تولیدی و اقتصادی برای روستا های استان، از جوانان روستاها خواست به فکر کار آفرینی باشند و بر حمایت از آنان تأکید کرد.

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب