منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

حضور سرپرست و اعضای هیأت مدیره شرکت گاز در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم

shoraye eslami

سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم در شصت و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این جلسه اظهار داشت: تعاملات و همکاری خوبی تاکنون بین این شرکت و شهرداری به ویژه در پنج سال گذشته برقرار بوده و این جای تشکر دارد.

وی در ادامه افزود: با وجود کمبود بودجه و مشکلات ناشی از آن، این شرکت با تلاش و همت کلیه کارکنان خود ، در زمستان های سرد سال هم مانع از قطعی گاز در سطح استان شده است و با عنایات الهی و تلاش همکاران تاکنون بحرانی در قم نداشته ایم.

سرپرست این شرکت با تاکید بر تلاش برای رسیدن به بهترین تعامل میان شهرداری و شورای شهر با شرکت گاز خاطر نشان کرد:  امیدواریم تفاهمنامه میان شرکت گاز و شهرداری امسال با قیمت مناسبی به امضا برسد؛ زیرا هدف مشترک همه نهادها خدمت رسانی مطلوب به مردم می باشد. اگر اختلاف نظری هست باید طوری به آن پرداخت که به کار مردم ضربه نزند و خوشبختانه ما و شهردای محترم بر این موضوع اصرار داریم.

وی اعلام نمود: تأسیسات گاز قم دارای قدمت ۳۵ ساله است لذا تعمیرات و نگهداری آن از حساسیت ویژه ای برخوردار است و عملیات نشت یابی کل تأسیسات در حال حاضر طبق استاندارد هر ۱۸ ماه یکبار انجام می شود. بنابراین درخواست ما از شهرداری این است که در حفاریهای مرتبط با تعمیرات اضطراری نباید  معطل گرفتن مجوز شویم زیرا در غیر این صورت ممکن است شاهد خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری باشیم.

مهندس فرجی با بیان اینکه ۶ شهر و ۱۰۰ روستای بالای ۲۰ خانوار در سطح استان گازدار شده اند تصریح کرد: این استان از سال ۸۹ تاکنون جزو اولین استانهای سبز کشور است و ضریب نفوذ شبکه گاز در کل استان ۹۸% می باشد.

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید