منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

حضور شرکت گاز استان قم در اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز

مهندس علیرضا سلطان عینی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شرکت گاز استان قم، با بیان اینکه ارائه خدمات مطلوب به عموم مشتریان شرکت (مشترکین و …) از جمله مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های این سازمان است، اظهار کرد: شرکت گاز استان قم در راستای انجام رسالت خود با تعریف و اجرای پروژه‌های مختلف از جمله پروژه گاز رسانی به مناطق محروم از نعمت گاز طبیعی، گام بزرگی در این عرصه برداشته است و در سال جاری نیز با ادامه روند پیشرفت خود در اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز، حضور یافته است.

وی از فعالیت‌های انجام شده توسط شرکت گاز استان قم در راستای حضور در اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز یاد کرد و گفت: لازمه پیشرفت و قرار گرفتن در مسیر موفقیت در یک سازمان، اتحاد و همکاری کارکنان آن واحد است که این مهم در شرکت گاز استان قم تحقق یافته و کارکنان خدوم و زحمت‌کش آن، در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر و ارتقای سطح کیفی خدمات نقش آفرینی می‌کنند.

رئیس امور برنامه‌ریزی شرکت گاز استان قم با اشاره به حضور ۶ نفر از از ارزیابان حرفه‌ای جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز در استان قم، خاطرنشان کرد: این کارشناسان و ارزیابان از تاریخ ۶ آبان ماه با حضور در واحدهای ستادی و عملیاتی، به منظور بررسی نتایج فعالیت‌های این شرکت بر اساس منطق RADAR و معیارهای ۹ گانه مدل EFQM، عملکرد شرکت گاز استان قم را در راستای اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۶ فروردین ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید