منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

حضور شرکت گاز استان قم در اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز

مهندس علیرضا سلطان عینی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شرکت گاز استان قم، با بیان اینکه ارائه خدمات مطلوب به عموم مشتریان شرکت (مشترکین و …) از جمله مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های این سازمان است، اظهار کرد: شرکت گاز استان قم در راستای انجام رسالت خود با تعریف و اجرای پروژه‌های مختلف از جمله پروژه گاز رسانی به مناطق محروم از نعمت گاز طبیعی، گام بزرگی در این عرصه برداشته است و در سال جاری نیز با ادامه روند پیشرفت خود در اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز، حضور یافته است.

وی از فعالیت‌های انجام شده توسط شرکت گاز استان قم در راستای حضور در اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز یاد کرد و گفت: لازمه پیشرفت و قرار گرفتن در مسیر موفقیت در یک سازمان، اتحاد و همکاری کارکنان آن واحد است که این مهم در شرکت گاز استان قم تحقق یافته و کارکنان خدوم و زحمت‌کش آن، در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر و ارتقای سطح کیفی خدمات نقش آفرینی می‌کنند.

رئیس امور برنامه‌ریزی شرکت گاز استان قم با اشاره به حضور ۶ نفر از از ارزیابان حرفه‌ای جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز در استان قم، خاطرنشان کرد: این کارشناسان و ارزیابان از تاریخ ۶ آبان ماه با حضور در واحدهای ستادی و عملیاتی، به منظور بررسی نتایج فعالیت‌های این شرکت بر اساس منطق RADAR و معیارهای ۹ گانه مدل EFQM، عملکرد شرکت گاز استان قم را در راستای اولین دوره جایزه تعالی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب