منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازدید استاندار و مدیر عامل شرکت گاز استان قم از طرح های گازرسانی دهستان قاهان

طرح گازرسانی به ۱۵ روستای دهستان قاهان واقع در این بخش که ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، این طرح فروردین ماه امسال توسط رئیس مجلس شورای اسلامی کلنگ زنی شد و پیش بینی می شود در نیمه دوم سال ۱۳۹۷ به بهره برداری برسد.

مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان در حاشیه این سفر با بیان اینکه این طرح در حال حاضر حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: عملیات اجرایی این طرح که از اردیبهشت امسال آغاز شده شامل ۱۱۳ کیلومتر شبکه لوله گذاری و ۵ ایستگاه تقلیل فشار است.

وی اعتبار مورد نیاز برای اجرا و تکمیل فاز اول این طرح را حدود ۱۰۸ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا نیمه دوم سال آینده عملیات گازرسانی به روستاهای دهستان قاهان به اتمام می رسد و ۲ هزار خانوار روستایی و چندین واحد تولیدی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

با اجرای فاز دوم این طرح، که هزینه آن ۳۲ میلیارد ریال برآورد شده، ۱۳ هزار جمعیت ثابت و فصلی این روستاها از نعمت گاز برخوردار می شوند. در این فاز، تاکنون ۲۰ درصد لوله کشی خط تغذیه گاز به این روستاها انجام شده است و تلاش می شود این دو فاز به صورت همزمان به بهره برداری برسد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۷ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب