منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان قم با حضور مسئولان استانی و کشوری

022-pic2به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان، پیش از ظهر شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷، با حضور معاونت محترم استانداری، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، مدیران ارشد استانی و مدیران سابق و فعلی، در محل شرکت گاز استان قم برگزار شد. در این مراسم از زحمات و تلاش های بی وقفه جناب آقای مهندس محمدی، مدیرعامل سابق شرکت گاز استان در مدت تصدی ایشان تقدیر و جناب آقای مهندس علیرضا نصیری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز استان معرفی گردید.

در ابتدای این مراسم جناب آقای مهندس محمدی، مدیرعامل سابق شرکت گاز استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شرکت گاز به ارائه ی گزارشی از کارهای صورت گرفته در زمان تصدی خود پرداخت و اظهار امیدواری نمود که با مدیریت جناب آقای مهندس نصیری فرایند خدمتگزاری به مردم استان با توان بیشتری دنبال گردد.

در ادامه این مراسم جناب آقای مهندس مؤمنی، مدیر محترم گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات فراوان جناب آقای مهندس محمدی در طول سال های خدمت ایشان، بر لزوم صادرات گاز در جهت رونق تجارت جهانی، ضرورت انجام اقدامات GIS، گسترش خدمات گازرسانی به مناطق روستایی و انجام اقدامات لازم در مصرف بهینه انرژی تأکید نمودند.

در ادامه جناب آقای مهندس نصیری ضمن خرسندی از حضور در جمع پرسنل شرکت گاز استان بیان داشت: گاز محور توسعه است و نیاز به فرهنگ توسعه دارد که این امر مهم جز با تربیت نیروهای انسانی محقق نخواهد شد. ایشان افزودند: امیدوارم در سال ۱۳۹۷ با همکاری شما پرسنل گرانقدر در زمینه های مختلف از جمله اجرایی شدن گازرسانی به صنایع، ارائه ی خدمات مطلوب به مشترکین، اصلاح ساختار نیروهای رسمی، قراردادی و … ، گام های اساسی و مهم در جهت اعتلای نظام اسلامی و خدمت به مردم برداشته شود. وی افزود گازرسانی به صنایع و بالابردن ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخش روستایی استان از برنامه هایی است که به طور جدی باید پیگیری شود و ادامه داد در این راهی که گام نهاده ایم نیازمند مساعدت، توان فنی و تخصصی کارکنان شرکت و مساعدت و همکاری های نهادها و ارگان های مختلف هستیم. وی تأکید کرد امید است یا تأمین اعتبارات و کمک و مساعدت های سایر ادارات، راه برای توسعه ی گازرسانی یه روستاها و صنایع استان بیش از پیش فراهم شود.

در انتهای مراسم از زحمات مهندس محمدی با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

022-pic1

022-pic3

۰۵ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب