منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

پروژه‌ گازرسانی به دو روستای وشنوه و اَوِل با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش کهک قم افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، جناب آقای مهندس نصیری مدیرعامل این شرکت در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌ گازرسانی دو روستای وشنوه و اوِل در بخش کهک قم گفت: این پروژه از تیر ماه سال ۱۳۹۵ آغاز و در مدت ۵۰۰ روز طرح ریزی شد؛ ۲۷ کیلومتر طول لوله کشی آن است که ۱۵ کیلومتر فلزی فشار قوی و ۱۲ کیلومتر پلی اتیلن فشار ضعیف است.

وی ادامه داد:۴۸۰ علمک در روستای وشنوه و اوِل نصب شده و همچنین دو ایستگاه تقلیل فشار راه اندازی شده که برای این کار مجبور شدیم مخروط کوه را برداریم.

جناب آقای مهندس نصیری در ادامه افزودند، جهت تامین گاز در روستای وشنوه و اوِل دو ایستگاه گازرسانی احداث شده که یکی از آنها ۴۰۰ متر مکعب و دیگری ۲۵۰۰ متر مکعب ظرفیت دارد و هر دو وظیفه گازرسانی را بر عهده دارند.

وی هزینه این پروژه را ۴۶ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: چهار کیلومتر آن هم هنوز باقی مانده که با تکمیل آن هزینه این پروژه به ۷ میلیارد تومان می‌رسد که در نتیجه ضریب نفوذ گاز در روستاهای استان قم به ۹۰ درصد خواهد رسید.

در ادامه این مراسم، رئیس مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر، هدف اصلی از افتتاح این گونه طرح ها را بهتر شدن شرایط معیشتی مردم در روستاها و زمینه سازی برای سرمایه گذاری و تولید و اشتغال جوانان ارزیابی نمود و خاطرنشان کرد که با استفاده صحیح از منابع و ظرفیت های انسانی و خدادادی، مسیرواقعی آبادانی کشور در شهرها و روستاها فراهم خواهد گردید.

ایشان در ادامه با اشاره به اختصاص حدود دوازده هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال روستایی، از روستاییان و مسئولان اجرایی خواست از این ظرفیت برای تولید و ایجاد اشتغال و ثروت در کشور استفاده کنند؛ و در صورت جذب صحیح این اعتبارات امکان تکرار آن در سال ۹۸ وجود دارد.

در پایان این مراسم، جمعی از روستاییان با اهدای تابلو از آقایان لاریجانی و نصیری تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید