منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

نتایج تصمیمات کمیته راهبردی طرح آموزش پیمانکاران به مرحله اجرا رسید

در راستای توانمندسازی نیروهای ماهر کارجو و شاغلین در شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت ملی گاز ایران، روز یکشنبه ۶ خردادماه تفاهم‌نامه‌ای بین این شرکت و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور امضاء شد. در آیین امضای این تفاهم‌نامه که با حضور مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و اعضای هیأت‌مدیره شرکت و سلیمان پاک‌سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و هیأت همراه، برگزار شد، مهندس عراقی با اشاره به این که هدف از این تفاهم‌نامه، اجرای دوره‌های آموزشی مهارتی و حرفه‌ای متناسب با استانداردهای مصوب سازمان است، اظهار داشت: خوشحالم که امروز یکی از شعارهایی که در چند سال اخیر در شرکت ملی گاز ایران داشتیم و آن، توانمندسازی کارکنان این شرکت، اعم از رسمی و پیمانکاری بود، به منصه ظهور رسید.

شایان ذکر است این تفاهمنامه از نتایج و خروجی های تشکیل کمیته راهبردی طرح آموزش پیمانکاران به ریاست آقای نصیری، مدیرعامل شرکت گاز استان قم و رهنمودهای جدی ریاست محترم آموزش و همکاران حوزه آن مدیریت محترم، آقایان مهندس قمی و دکتر مرادی و تلاش سایر همکاران از استان های مختلف می باشد.

این کمیته در مدت کوتاهی که از تشکیل آن می گذرد، منشأ خدمات ارزنده ای از قبیل تهیه دستورالعمل های مدون آموزشی، سرفصل های متناسب با شغل و … می باشد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید