منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

از تلاش‌های شرکت گاز برای مهار سریع و دقیق حادثه تقدیر و تشکر گردید

روز سه‌شنبه ۲۲ خردادماه در اثر ریزش و نشست زمین بر اثر پروژه‌های عمرانی در ضلع شمالی میدان مطهری، لوله گاز دچار تنش گردیده و نشت گاز سبب بروز حادثه شد. در ساعت ۶:۴۸ بامداد به مرکز پیام امداد شرکت گاز اعلام حادثه شد و بلافاصله در ساعت ۶:۵۳ واحد سیار امداد در موقعیت حضور یافته و نسبت به بستن شیر خط مربوطه و مهار حادثه و ایمن‌سازی منطقه اقدامات لازم را صورت دادند.

با عنایت به حساسیت موضوع، مدیرعامل شرکت گاز بلافاصله با حضور در محل حادثه به صورت مستقیم بر اجرای صحیح عملیات مهار نظارت داشتند.

در ادامه عملیات شیرهای مربوطه بسته و شبکه از گاز تخلیه گردید. ضمناً به علت مجاورت محل نشت گاز و تجمع گاز در یکی از اماکن تجاری، منجر به وقوع آتش‌سوزی شد که خوشبختانه هیچگونه تلفات جانی در پی نداشت. پس از مهار حادثه گروه نشت‌یاب به منطقه اعزام و در مناطق اطراف تست نشتی انجام و از ایمن بودن منطقه اطمینان حاصل گردید. در این حادثه دو باب ساختمان به علت نشست زمین تخریب شد.

استاندار محترم و فرماندار محترم طی تماس‌های تلفنی جداگانه با مدیرعامل شرکت گاز، از تلاش‌های مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان قم برای مهار سریع و دقیق حادثه تقدیر و تشکر به عمل آوردند. تعامل و ھمکاری دستگاه ھای اجرایی و خدماتی از جمله پلیس، شهرداری، آتشنشانی و شرکت گاز، از بهترین جلوه های مهار این حادثه گزارش شده است.

علیرضا نصیری، مدیر عامل شرکت گاز ضمن تشکر از عوامل اجرایی و هماهنگی برای مهار این حادثه، انجام مانورھای تخصصی برای ایجاد ھماھنگی بین دستگاه ھای ذیربط و آمادگی این ادارات در برخورد با بحران‌ھا و رویدادھای غیر مترقبه را خواستار شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۷ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب