منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر از کارمندان نمونه شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در راستای سیاست های جدید این شرکت در کمیته رهبری، تعدادی از همکاران نمونه واحدهای مختلف، از سوی مدیرعامل محترم مورد تقدیر قرار گرفتند. این الواح به پاس قدردانی از خدمات شایسته و زحمات ایشان در رابطه با اجرای مطلوب وظایف و مسئولیت هایشان اهدا شد.

آقای علیرضا نصیری، مدیر عامل محترم شرکت گاز استان قم در این مراسم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: یقیناً حیات و بالندگی یک کشور مرهون تلاش ها و مجاهدت های زحمتکشان آن جامعه به ویژه کارمندان دولت است.

ایشان افزود: هدف از اینگونه مراسم ها، بهبود راندمان کاری و وضعیت کارکرد همکاران و همچنین ایجاد انگیزه و اقبال برای تمام همکاران شرکت (اعم از همکاران قرارداد مستقیم و نیروهای ابواب جمعی پیمانکاران، در کنار همکاران رسمی شرکتی) است. ایشان خاطرنشان کرد اینگونه کارها که برای اولین بار در این شرکت آغاز شده است، انشاءالله به صورت مستمر انجام خواهد شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۷ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب