منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازدید مدیرعامل محترم از پروژه گازرسانی بخش قاهان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، روز یکشنبه سوم تیرماه ۱۳۹۷، جناب آقای نصیری مدیرعامل محترم شرکت گاز استان قم، به همراه مدیران ارشد این شرکت جهت بازدید و بررسی مشکلات جاری گازرسانی به بخش قاهان قم عزیمت نمودند.

ایشان از پروژه های در حال انجام روستاهای بخش قاهان بازدید و مشکلات و موانع پیش رو از قبیل معارضین اجرای پروژه را از نزدیک بررسی و از روند اجرای کار ابراز رضایت کردند. مدیرعامل شرکت گاز استان قم اذعان داشتند که باید حداکثر تلاش را به کار بگیریم تا بتوانیم تا پایان امسال زودتر از برنامه زمانبندی، گاز را به این روستاها برسانیم تا مردم شریف این منطقه هر چه زودتر از نعمت گاز بهره مند گردند.

طی این بازدید، از چند روستایی که در کنار خط لوله گاز هستند بازدید به عمل آمد و با توجه به اینکه جمعیت کمی در این روستاها ساکن هستند، مقرر شد امکان گازرسانی به این روستاها بررسی گردد.

در پایان این بازدید که ۱۰ ساعت به طول انجامید جلسه‌ای در حضور بخشدار و هیئت امناء دهستان قاهان برگزار گردید و مشکلات اجرای پروژه و راهکارهای حل آن بررسی و تبادل نظر گردید.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۳۰ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب