منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

حرکت در مسیر انضباط مالی، شفافیت و تزریق منابع مالی در پروژه‌ها

مدیر امور مالی شرکت گاز استان قم با تشریح فعالیت‌های امور مالی در سال جدید، بیان فعالیت‌های این مدیریت در این سال، از حرکت این شرکت در مسیر انضباط مالی خبر داد و این موضوع را از جمله رکن اساسی در این شرکت اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، سید کاظم اسحاقی با اشاره به تهیه گزارش صورت مالی شرکت گاز استان گفت: این گزارش از شفافیت قابل توجهی برخوردار است.

مدیر مالی شرکت گاز استان قم با بیان این که: روند سرمایه‌گذاری و گردش مالی این شرکت در سال گذشته به خوبی انجام شده است و امسال نیز تلاش می کنیم این روند در جهت افزایش بودجه گازرسانی ادامه داشته باشد.

وی اظهار داشت: با وجود مشکلات اقتصادی، شرکت گاز استان قم با بهره‌گیری از راهکارهای مالی مناسب، بر این مشکلات چیره شده است و طرح‌های تعریف شده در این صنعت را پیش می‌برد.

اسحاقی گفت: در بودجه شرکت گاز استان قم، همه ساله مبالغی در قالب وام از منابع داخلی و خارجی تأمین می‌شد؛ امسال نیز این روند انجام و بخشی از سرمایه مورد نیاز از طریق وام تأمین شده است.

مدیر مالی شرکت گاز استان قم، دریافت مطالبات معوق و جاری شرکت را از مهم‌ترین اقدامات امور مالی شرکت بیان کرد و افزود: سعی می‌کنیم با همه مشترکین تعامل داشته باشیم و شرایط همه را درک کنیم، لیکن وصول مطالبات شرکت که جزء اموال بیت‌المال هست را به صورت جدی دنبال خواهیم کرد.

ایشان اضافه کرد: پروژه‌های متعددی در شرکت گاز استان قم در دست اجراست که گازرسانی به ۲۳ روستا در بخش‌های قمرود و قاهان از جمله آنهاست که در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی خاطرنشان کرد: مدیرعامل شرکت گاز استان قم نیز در بازدیدی که از مجموعه امور مالی داشتند از روند اقدامات جاری ابراز رضایت نموده و از همکاران امور مالی تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

سید کاظم اسحاقی مدیر مالی شرکت گاز استان قم، در پایان از آقایان سید مسعود شمس الدینی، حسن زند و منصور مینایی تشکر و قدردانی نمود و از خداوند منان آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان و تمامی همکاران را خواستار شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۳۰ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب