منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

قدردانی مدیر‌عامل محترم از روابط عمومی شرکت گاز استان قم

مدیرعامل محترم شرکت گاز استان قم طی پیامی از تلاش ها و کوشش های واحد روابط عمومی قدردانی و برای آن‌ها آرزوی موفقیت روزافزون در راه ایفای شایسته رسالت‌های خویش نمود. متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

امروزه روابط انسانی یکی از ارکان مهم جوامع بشری است و نقش سازنده و مؤثری در گسترش روابط، رشد و تحول همه جانبه در سازمان‌ها ایفاء می‌کند. در این میان، روابط‌عمومی به عنوان سامانه‌ای منسجم و هدفمند، با تلاش آگاهانه و تأثیرگذار خود در راستای اطلاع‌یابی و اطلاع‌رسانی، به مثابه پلی برای ایجاد و حفظ ارتباط یک مجموعه با مخاطبان هدف عمل‌کرده و غنای معنوی و‌ ارزشی به این حرفه ارزشمند بخشیده است.

در این عصر، روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی، بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

بدینوسیله از زحمات و تلاش‌های خالصانه مجموعه همکاران روابط عمومی در عرصه خدمت‌رسانی، تقدیر و تشکر نموده و موفقیت روزافزونتان را در راه ایفای شایسته رسالت‌های خویش از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

علیرضا نصیری

مدیرعامل شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب