منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

برخورد بیل مکانیکی با خط لوله گاز منجر به قطع گاز در محدوده جاده قدیم قم – تهران شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، برخورد بیل مکانیکی پیمانکار مجری ساخت تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی شهاب با خط لوله گاز منجر به حادثه و قطع گاز در محور جاده قدیم قم ـ تهران شد.

طی تماس تلفنی با امداد گاز در ساعت ۱۲:۲۰ در روز شنبه مورخ ۹/۴/۱۳۹۷، وقوع حادثه و نشت گاز روبروی شهرک صنعتی شهاب اعلام گردید. پس از آن بلافاصله دو اکیپ امدادی به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی به محل حادثه اعزام شدند.

با توجه به محدوده بزرگ شبکه و حساسیت منطقه، ساعت ۱۵ خط لوله از گاز تخلیه شد و با تلاش همکاران و تیم امداد شرکت گاز، در ساعت ۱۶، عملیات برشکاری و جوشکاری آغاز شد و این عملیات تا ساعت ۲۴ به طول انجامید.

شایان ذکر است در اثر این حادثه گاز کلیه مشترکین واقع در محور قدیم قم ـ تهران تا کیلومتر ۴۰، شهرک صنعتی شکوهیه و محمودآباد، شهرک صنعتی شهاب، شهرک صنوف قطع گردیده بود که بعد از ایمن سازی محل حادثه، و انجام عملیات تعمیرات، با تلاش وصف ناپذیر همکاران شرکت گاز در منطقه ۲ قم، در ساعت ۲۴ شب، گاز کلیه مشترکین منطقه مذکور وصل شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید