منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

امضای تفاهم نامه همکاری مابین شرکت گاز استان قم و سازمان فنی و حرفه ای استان

تفاهم نامه همکاری مابین شرکت گاز استان قم و سازمان فنی و حرفه ای استان، در راستای توانمندسازی نیروهای ماهر کارجو و شاغلین بخش پیمانکاری شرکت گاز در پست های فنی و تخصصی، طی جلسه‌ای در روز دوشنبه مورخ ۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ در محل ساختمان شماره یک سازمان فنی و حرفه ای استان قم برگزار و امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مدیرعامل این شرکت در جلسه امضای این تفاهم نامه گفت: هدف از عقد این تفاهم‌نامه، اجرای دوره‌های آموزشی مهارتی و حرفه‌ای متناسب با استانداردهای مصوب سازمان فنی و حرفه‌ای و اجرای نظام جامع آموزش نیروهای پیمانکاری طبق استاندارهای شغلی صنعت گاز است.

علیرضا نصیری با اشاره به مفاد تفاهم نامه امضاء شده، تصریح کرد: تخصیص فضای مناسب جهت برگزاری کارگاه‌های آموزشی از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای، مشارکت شرکت گاز در تأمین تجهیزات مورد نیاز کارگاه و راه‌اندازی تجهیزات، ارائه گواهی صلاحیت حرفه ای سازمان به شرکت کنندگان در کارگاه های مذکور از مهمترین موارد این تفاهم نامه است.

وی افزود: امیدواریم پس از این تفاهم نامه و انجام دوره های آموزشی، شاهد افزایش رضایتمندی مشترکین، بهبود وضعیت کاری و افزایش راندمان کاری کارکنان باشیم.

ایشان با اشاره به اهمیت آموزش در حوزه‌های مختلف گفت: امروزه یکی از مهمترین چالش‌ها و خلاء‌ها، کمبود آموزش، نارسایی آموزشی و عدم انسجام آموزش به ویژه در مباحث تخصصی، از جمله در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان یک صنعت زیرساخت در کشور مطرح است.

آقای نصیری خاطرنشان کرد: با توجه به نقش محوری استان در بحث گاز و با در نظر گرفتن خطوطی که در استان ما قرار دارد، نیاز به آموزش به ویژه برای نیروهای پیمانکاری بیش از پیش احساس می‌شود و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، آمادگی خود را، برای هر نوع همکاری با شرکت اعلام می‌کند.

وی در پایان گفت: امیدواریم با اجرای این تفاهم نامه شاهد توانمندی نیروهای پیمانکاری شاغل در سمت های بازبین کنتور، نیروهای امداد گاز و سایر سمت های فنی و تخصصی باشیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب