منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


 

چشم انداز


 

خط مشی مدیریت یکپارچه


 

نقشه فرایندهای شرکت گاز استان قم


بایگانی موضوعی

امضای تفاهم نامه همکاری مابین شرکت گاز استان قم و سازمان فنی و حرفه ای استان

تفاهم نامه همکاری مابین شرکت گاز استان قم و سازمان فنی و حرفه ای استان، در راستای توانمندسازی نیروهای ماهر کارجو و شاغلین بخش پیمانکاری شرکت گاز در پست های فنی و تخصصی، طی جلسه‌ای در روز دوشنبه مورخ ۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ در محل ساختمان شماره یک سازمان فنی و حرفه ای استان قم برگزار و امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مدیرعامل این شرکت در جلسه امضای این تفاهم نامه گفت: هدف از عقد این تفاهم‌نامه، اجرای دوره‌های آموزشی مهارتی و حرفه‌ای متناسب با استانداردهای مصوب سازمان فنی و حرفه‌ای و اجرای نظام جامع آموزش نیروهای پیمانکاری طبق استاندارهای شغلی صنعت گاز است.

علیرضا نصیری با اشاره به مفاد تفاهم نامه امضاء شده، تصریح کرد: تخصیص فضای مناسب جهت برگزاری کارگاه‌های آموزشی از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای، مشارکت شرکت گاز در تأمین تجهیزات مورد نیاز کارگاه و راه‌اندازی تجهیزات، ارائه گواهی صلاحیت حرفه ای سازمان به شرکت کنندگان در کارگاه های مذکور از مهمترین موارد این تفاهم نامه است.

وی افزود: امیدواریم پس از این تفاهم نامه و انجام دوره های آموزشی، شاهد افزایش رضایتمندی مشترکین، بهبود وضعیت کاری و افزایش راندمان کاری کارکنان باشیم.

ایشان با اشاره به اهمیت آموزش در حوزه‌های مختلف گفت: امروزه یکی از مهمترین چالش‌ها و خلاء‌ها، کمبود آموزش، نارسایی آموزشی و عدم انسجام آموزش به ویژه در مباحث تخصصی، از جمله در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان یک صنعت زیرساخت در کشور مطرح است.

آقای نصیری خاطرنشان کرد: با توجه به نقش محوری استان در بحث گاز و با در نظر گرفتن خطوطی که در استان ما قرار دارد، نیاز به آموزش به ویژه برای نیروهای پیمانکاری بیش از پیش احساس می‌شود و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، آمادگی خود را، برای هر نوع همکاری با شرکت اعلام می‌کند.

وی در پایان گفت: امیدواریم با اجرای این تفاهم نامه شاهد توانمندی نیروهای پیمانکاری شاغل در سمت های بازبین کنتور، نیروهای امداد گاز و سایر سمت های فنی و تخصصی باشیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۹ شهریور ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید