منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازدید استاندار قم از تأسیسات و اداره مرکزی شرکت گاز استان قم

استاندار قم در بازدید از شرکت گاز قم آگاهی بخشی به مردم در زمینه ی بهینه سازی مصرف انرژی را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، جناب آقای سید مهدی صادقی استاندار قم در روز یکشنبه مورخ ۱۷ تیرماه ۱۳۹۷ از CGS مرکزی، انبارهای عمومی و تخصصی، مرکز مانیتورینگ و مرکز امداد و نمایشگاه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران واحد HSE شرکت گاز استان قم بازدید به عمل آورد.

استاندار قم سپس با حضور در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قم از میز خدمت و نیز روند ارائه ی خدمات به مشترکین این شرکت بازدید کرد.

سپس ایشان در جلسه شورای مدیران حاضر شد و از زحمات شرکت گاز استان قم تقدیر و قدردانی نمود و طی سخنانی با اشاره به زحمات پرسنل این اداره برای توزیع پایدار انرژی گاز شهری اظهار داشت: گاهاً مردم از این تلاشها که نتایج آن راحتی و آسایش ایشان است مطلع نیستند، که اطلاع رسانی در این زمینه می تواند موجب افزایش رضایتمندی مردم نسبت به خدمات دولت شود.

نماینده عالی دولت در استان در ادامه با بیان اینکه ایران یکی از کشورهای با بیشترین منابع گاز در جهان است افزود: همین مسئله موجب شده است تا قدر این نعمت خدادادی را ندانیم و میانگین مصرف در سطح کشور بالا باشد.

وی افزایش آگاهی مردم در زمینه ی مصرف انرژی را امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: بخش قابل توجهی از هدررفت منابع انرژی ناشی از عدم آگاهی نسبت به نحوه ی مصرف است.

صادقی همچنین بحث راه اندازی میز خدمت در ادارات استان از جمله شرکت گاز را مورد توجه قرار داد و با اشاره به ابلاغ رئیس جمهوری در این رابطه گفت: برایند این کار باید افزایش رضایتمندی مردم و مراجعین به دستگاه های دولتی باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم اهم دستاوردهای شرکت گاز را مطرح و چالش ها و اهداف و تنگناها را مورد بحث و بررسی قرار داد. آقای نصیری ضمن تشریح عملیات انتقال و توزیع گاز در سطح استان، بر اهمیت توزیع پایدار و مستمر جریان انرژی گاز طبیعی به عنوان متولی اصلی سبد انرژی استان تأکید کرد و افزود نقش گاز در توسعه پایدار صنایع کوچک و بزرگ از اهمیت زیادی برخوردار است.

در پایان این بازدید که حدود ۳ ساعت به طول انجامید، استاندار قم از ساختمان در حال احداث اداره گاز منطقه ۲ بازدید کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب