منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر و تشکر از کارمندان و نیروهای نمونه شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در راستای سیاست های جدید این شرکت در کمیته رهبری که به صورت ماهانه در ساختمان مرکزی شرکت برگزار می گردد، تعدادی از همکاران نمونه واحدهای مختلف، از سوی مدیرعامل محترم با اهدای لوح مورد تقدیر قرار گرفتند. این الواح به پاس قدردانی از خدمات شایسته و زحمات ایشان در رابطه با اجرای مطلوب وظایف و مسئولیت‌هایشان اهدا شد.

آقای علیرضا نصیری گفت: تمام تلاش مدیران این شرکت باید در راستای ایجاد انگیزه و تعلق سازمانی کارکنان محترم در راستای پیشبرد اهداف سازمان باشد.

ایشان تصریح کرد: تلاش ما این است که جو آرام و منطقی را در بین کارکنان ایجاد نماییم و بدین واسطه موجبات ارتقای عزت نیروی انسانی را فراهم آوریم، ما قدر شما را می‌دانیم بدان جهت که عمده‌ترین اقدامات اجرایی شرکت به دست شما در حال انجام است؛ امیدواریم که توانسته باشیم رضایت شما را جلب کرده باشیم.

ایشان هدف از تقدیر را بهبود راندمان کاری و ایجاد انگیزه و اقبال برای تمام همکاران شرکت (اعم از همکاران قرارداد مستقیم و نیروهای ابواب جمعی پیمانکاران، در کنار همکاران رسمی شرکتی) توصیف و خاطرنشان کرد اینگونه کارها انشاءالله به لطف الهی به صورت مستمر انجام خواهد شد و از نظر جایگاه انسانی هیچ تفاوتی بین خدمات همکاران با توجه به جایگاه های متفاوت آنها در سازمان نیست و همه باید سازمان را از خود بدانیم تا بتوانیم با رضایت بیشتر در اجرای تعهدات خود گام برداریم.

در پایان این جلسه مدیرعامل شرکت گاز استان قم از آقایان محمد قاسمی نیا، سید موسی گویانی، سید محمد قوامی، قاسم باقری، محمدرضا لبافی و رحمت ابراهیمی با اهدای لوح، تقدیر و تشکر کردند و ابراز امیدواری کردند می توانیم با تلاش بی وقفه همکاران در هر جایگاهی که هستند به اهداف سازمان و در نهایت رضایت مشتریان دست یابیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب