منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری نشست تخصصی بومی‌سازی و بکارگیری مشعل‌های بدون شعله در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، نشست تخصصی بومی‌سازی و بکارگیری مشعل‌های بدون شعله با رویکرد بهینه سازی مصرف گاز در صنایع، با حضور آقای دکتر پاک سرشت مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران و آقای احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در روز چهارشنبه مورخه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۷ در سالن بالقرالعلوم (ع) شرکت گاز استان قم برگزار گردید.

در ابتدای این نشست، آقای گل محمدی رئیس پژوهش شرکت گاز استان، گزارش مختصری از فعالیت های انجام شده و در حال انجام امور پژوهش را ارائه دادند.

سپس آقای نصیری مدیرعامل شرکت استان قم به ایراد سخنرانی پرداختند و عنوان کردند شرکت گاز استان قم در راستای سیاست‌های شرکت ملی گاز ایران حرکت کرده و افتخار این را دارد که بسیاری از برنامه های پژوهشی و اجرایی که قرار هست در شرکت های گاز استانی اتفاق بیفتد به صورت پایلوت در استان قم اجرا می کنیم.

ایشان در ادامه افزود: استفاده از مشعل های بدون شعله یک تکنولوژی high-tech هست که امروز ما در استان قم شاهد بهره برداری از این پروژه هستیم.

وی اضافه کرد: شرکت گاز استان قم به عنوان قطب انرژی های تجدیدپذیر کشور شناخته شده است و در حال حاضر در چند نقطه از شهر، از جمله یکی از ادارات گاز در یکی از شهرها به رغم اینکه تولید و ارائه کننده انرژی گاز هست، ولی از روش سیستم های GHP و حرارت داخل زمین به عنوان سیستم گرمایش و سرمایش استفاده می کند.

در ادامه این نشست آقای مهندس عادلی، سازنده مشعل از شرکت تولیدی مهندسی شعله صنعت، ضمن بیان اینکه فقط تعداد کمی از کشورهای پیشرفته از این تکنولوژی استفاده می کنند بیان کرد این مشعل باعث افزایش راندمان کوره ها، کاهش مصرف گاز، کاهش آلایندگی اکسیدهای نیتروژن و یکنواختی دمای کوره می شود.

در این جلسه تعداد زیادی از شرکت های فعال در زمینه احتراق و کوره از جمله ذوب آهن اصفهان، فولاد آلیاژی یزد، فولاد بناب و مجتمع فولاد گیلان که عمده مصرف انرژی خود را از گاز طبیعی استفاده می کنند، حضور داشتند.

سپس آقای امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت گاز استان قم از مدیران این شرکت تقدیر و تشکر به عمل آورد و از آنان خواست که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بحث اقتصاد مقاومتی فعالیت های خود را ادامه دهند.

در پایان، مدیران شرکت به همراه میهمانان نشست به عنوان نمونه از کارخانه استیل ریزان قم بازدید به عمل آوردند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب