منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری همایش تشریک مساعی شرکت گاز و پیمانکاران در پیشگیری از حوادث

همایش تشریک مساعی شرکت گاز و پیمانکاران در پیشگیری از حوادث در سالن باقرالعلوم شرکت گاز استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، همایش تشریک مساعی شرکت گاز و پیمانکاران در پیشگیری از حوادث، با حضور آقای نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان، آقای یوسفی پور مدیر HSE شرکت ملی گاز ایران، مدیران، مشاوران، پیمانکاران و کارکنان شرکت گاز استان در روز دوشنبه اول مردادماه ۱۳۹۷ در سالن باقرالعلوم این شرکت برگزار شد.

در این همایش آقای نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن خیر مقدم به حضور جناب آقای یوسفی پور و کلیه حضار، خاطر نشان کرد: کشور ما از نظر ذخایر و منابع نفت و گاز غنی بوده و مجهز شدن به مسائل ایمنی لازمه ی استفاده از این نعمت خدادادی در جهت استفاده مطلوب از سبد ایمنی می باشد.

در ادامه آقای مهندس یوسفی پور مدیر HSE شرکت ملی گاز ایران ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت ثامن الحجج (ع)، بر اهمیت روزافزون گاز طبیعی در میان دیگر سوخت ها اشاره کرد و افزود: گاز طبیعی به دلیل کم خطر بودن و پاک‌تر بودن نسبت به دیگر سوخت‌ها از جایگاه بالایی برخوردار بوده که البته این امر در گرو رعایت نکات ایمنی و جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی می باشد.

ایشان در ادامه به بررسی عوامل حوادث اخیر شرکت ملی گاز ایران و خسارت های ناشی از آن‌ها بالاخص حادثه اخیر در میدان مطهری قم پرداخت و تأکید کرد: مدیریت بحران تک تک افراد موظف، بالاخص پست های امدادی در هنگام وقوع حادثه در کاهش هرچه بیش تر خطرات احتمالی نقش مهمی دارد.

مدیر HSE شرکت ملی گاز ایران در خاتمه مباحث به مرور حوادث مشترکین گاز خانگی استان قم و نقش مؤثر سازمان‌های ذیربط از قبیل صدا و سیما و آموزش و پرورش در جهت آموزش مؤثر برای کاهش خطرات احتمالی، بیان دستورالعمل‌های اجرا و راه‌اندازی شبکه های گازرسانی پلی اتیلن و تشریح عوامل مهم رخداد و حادثه از قبیل ضعف سامانه های نظارتی، بی انضباطی در محیط کاری، عدم پایبندی به موازین اولیه HSE، انجام کار در زمان تعطیلی و عدم رعایت الزامات رانندگی پرداخت.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب