منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تکمیل طرح گازرسانی به ۱۵روستای استان قم تا دهه فجر

مدیرعامل شرکت گاز استان قم: تا دهه فجر امسال، عملیات گازرسانی به ۱۵روستای بخش مرکزی به پایان می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای نصیری مدیرعامل محترم که در روز دوشنبه مورخ ۳۰ مهرماه ۱۳۹۷ میهمان اعضای شورای شهر بود در این جلسه گفت: ۹۹ و نیم درصد از مناطق شهری و ۸۷ و نیم درصد از مناطق روستایی استان از نعمت گاز بهره مند شده اند و تا سالروز دهه فجر انقلاب اسلامی، عملیات گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر در بخش مرکزی نیز کامل می شود.

ایشان همچنین از گازرسانی به ۳ روستای علی آباد نیزار، اَوِل و وِشنوه در چند روز گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر از ۱۶۵روستای استان ۱۱۶ روستا گازرسانی شده اند و عملیات گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار ادامه دارد.

وی همچنین گازرسانی به واحدهای صنعتی را از دیگر اولویت های خود نام برد و اعلام کرد: ۷۰ درصد مصرف گاز استان که معادل ۱۲ میلیون مترمکعب است، در بخش های صنعتی و در ۱۳ شهرک صنعتی مصرف می شود.

آقای نصیری در ادامه به طرح های گازرسانی به شهرک های صنعتی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر به ۶ شهرک صنعتی استان گاز رسانی شده است و همچنین گازرسانی به ۳ شهرک صنعتی دیگر نیز در حال اجراست.

مدیرعامل محترم افزود: با توجه به بالا بودن سن شبکه گازرسانی در برخی مناطق استان از شهرداری ها درخواست کرد جوانب احتیاط را در انجام حفاری ها بسنجند.

در پایان، اعضای شورای شهر از خدمات شرکت گاز استان قم جهت توسعه گازرسانی جهت رفاه حال مردم عزیز استان، از آقای نصیری تقدیر و تشکر به عمل آورند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب