منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری اولین جلسه بررسی برون‌سپاری خدمات گازرسانی در شرکت گاز استان قم

در راستای سیاست‌های ابلاغی مقام عالی وزارت نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و مدیریت گازرسانی شرکت، اولین جلسه هماهنگی برون‌سپاری خدمات گازرسانی در شهرهای تابعه استان قم در مورخه ۱/۸/۱۳۹۷ با حضور مدیرعامل و مدیران و رؤسای واحدهای ستادی در محل سالن جلسات شرکت گاز استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این جلسه ضمن بررسی راهکارها و روش‌های برون‌سپاری با توجه به تکلیف مجمع عمومی شرکت گاز مبنی بر گازرسانی حداقل دو شهر به این روش تا پایان سال ۹۷، مشکلات حقوقی و منابع انسانی آن بررسی گردید.

در این نشست آقای نصیری مدیرعامل محترم شرکت گاز استان قم بیان داشت: امروزه بسیاری از سازمان‌ها به دلیل شرایط پیچیده تکنولوژیکی و اطلاعاتی، فشارهای رقابتی، تخصصی‌تر شدن کارها، افزایش هزینه‌ها و بزرگ شدن بیش از اندازه سازمان‌ها، با هدف دستیابی به بهترین عملکرد و کنترل و شفاف سازی هزینه‌ها، به استراتژی برون‌سپاری برای انجام فعالیت‌های خود روی آورده‌اند. علی رغم مزایای زیادی که پروژه‌های برون‌سپاری برای سازمان‌ها دارند برخی از آنها با شکست مواجه می‌شوند، چرا که این رویکرد توأم با مخاطراتی است که غفلت از آنها می‌تواند برای سازمان بسیار خطرساز باشد.

ایشان در ادامه افزود: در این پژوهش به دنبال ارائه چارچوب مناسبی برای شناسایی ریسک‌های این پروژه‌ها و مدیریت صحیح آنها هستیم. بدین منظور با بهره‌گیری از تکنیک‌های مختلف ریسک‌های مؤثر در برون‌سپاری پروژه‌های شرکت در بخش خدمات مشترکین شناسایی و سپس اقدام به کمی نمودن و اولویت‌بندی این ریسک‌ها شده و پیشنهاداتی در جهت کاهش میزان ریسک ارائه می‌گردد، تا با بکارگیری نتایج حاصل بتوان درصد موفقیت این پروژه‌ها را افزایش داد.

وی در پایان ضمن تأکید بر اینکه این کار به صورت تکلیف سازمانی است و حتماً باید در یک برنامه زمانبندی محدود انجام گردد، ابراز داشت: ما سعی می‌کنیم برون‌سپاری را به نحوی انجام دهیم که کمترین آسیب را داشته باشیم و سعی می‌کنیم خطاها و چالش‌های پیش رو را به نحوی که بهترین نتیجه‌گیری را داشته باشیم مدیریت کنیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب